- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
0
Ja myśle, że naszym trenerem kadry będzie Piotr Nowak. Kiedyś już był przymierzany, od jakiegoś czasu cisza o nim, może już analizuje naszą kadrę, ma dobre relacje z Bońkiem, miał sukcesy reprezentacyjne.
Chyba, że ma gdzieś dobry kontrakt a mi ta wiadomość umknęła
0
@rafik300010 przecież facet chyba od trzech lat niczego nie trenuje
1
@Bobo25 Bo przygotowywał się do pracy z kadrą:D
0
@Bobo25 nie wiem co robił od zwolnienia z Lechii. Ale pamietam, że w którym momencie mocno był wypychany na selekcjonera. Chyba to były czasy kiedy Kosceki był wice prezesem w PZPN.
1
@rafik300010 bez szans moim zdaniem, a gdyby jednak jakimś cudem... To dla mnie to byłby poprostu Brzęczek ver. 2.0.
Chyba nie o to nam wszystkim chodzi.
0
@rafik300010 Jestem zdania,że tak charakterna osoba jak Boniek nie robi takich rzeczy żeby zatrudnić Nowaka xD
To będzie hitowe nazwisko na które zgodził się Lewandowski, Szczęsny i serce i głową drużyny narodowej