La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

konto usunięte

0

Mbappe przez pierwsze 20 minut widać było, ze jest zestresowany. Takie niepewne ruchy miał. Strzelił bramkę i cisnienie zeszło. To było najgorsze, ze właśnie on strzelił, bo dzięki temu złapał luz i wpakował jeszcze 2. Zreszta tak czy siak byśmy to przegrali wiec różnicy nie ma ;p

0

@DaPi możliwe...ale nie wymagajmy że jak cała drużyna gra słabo to Dembele sam w pojedynkę będzie mijał dryblingiem 3-4 zawodników..dużo łatwiej się gra kiedy drużyna ma pewność siebie i gra na luzie. Nie mamy pewności że zamieniając miejscami w tym meczu Dembele z Mbappe to ten drugi zagrałby taki mecz jak wczoraj. Ja uważam że Dembele jest bardziej wszechstronny niż Mbappe.

0

@DaPi fajna bramka to generalnie była, Obciął się Pique, Mbappe kopnął piłkę obok Langleta i strzelił z zamkniętymi oczami z całej siły. Na prawdę to było łatwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?