- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
78
Moment, w którym Bryan Gil dowiedział się o powołaniu do reprezentacji Hiszpanii.
16
@BarcaInfo Ja bym go tutaj chciał u nas, fajny zawodnik, dynamiczny, wybiegany, świetny technicznie, przyjemnie się go ogląda i jest akurat skrojony jako skrzydłowy do Barcy.
0
@Coutinho007 kurczę nie mogę za bardzo się o nim wypowiedzieć bo widziałem tylko filmiki , ale dla mnie średnio wygląda na filmikach i to ta sama pozycja co Fati i ile się nie mylę
1
@kaamil1910 Gil może grać na obu skrzydłach, Fafi niby też ale jednak na LS lub na 9 dużo lepiej się prezenruje niż na PS.
0
@Coutinho007 widziałeś kiedyś Fatiego na 9tce ? Pytam serio,bo kiedyś czytałem artykuł i historię Fatiego i według tego artykułu on nigdy nie grał jako 9tka Tylko jako 10tka za plecami Napastnika
0
@kaamil1910 Tak, z Realem grał na 9 np z Betisem równiez, w rezerwach też poza LS grywal jako 9, ogólnie to on na początku się wychowywał jako 9 ale zmienili mu pozycje na LS.
0
@Coutinho007 na priv Ci wyśle artykuł bo znalazłem I tam nie ma nic o graniu na 9tce w młodych latach
0
@BarcaInfo co za radość
0
@kaamil1910 W Juvenilu zdarzało się mu występować na tej pozycji w 1 drużynie również zagrał jako 9 np z Realem gdzie strzelił bramke i z Betisem, ale najlepiej gra na LS. Zapytaj @ViscaBarca123, który wiedział o Fatim wiecej jak grał w Juvenilu. Co do Bryana Gila to parę meczów oglądałem jak np wczoraj, jak bym miał do kogoś porównywać Bryana to porównał bym go do Leroya Sane jezeli chodzi o styl gry.
0
@Coutinho007 dla mnie ten sam profil co Oyarzabal, Asensio itp. wyżej nie podskoczy,ale życzę udanej kariery!
0
@jeyx77x Jak jest za 35 mln do wyciągnięcia to why not. Wolę mieć Gila za 35 mln niż Griezmanna za 120 mln z 2 najwyższą pensją w klubie.
1
@Coutinho007 muszę uwierzyć na słowo;) Pozdro