- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1568 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1568 Culés
3
Pamiętam jak dziś, około dwa lata temu przeglądałem sobię Transfermarkt i profil najpotężniejszego z najpotężniejszych Mino Raioli!
Schodzę w dół i widzę Erliing Braut Haalanda... Bez zdjęcia, śmieszna kwota wartości zawodnika i jakaś wręcz egzotyczna liga... A jednak, minął rok, półtora i wielkie rzeczy.
Od jakiegoś czasu jak sobie o tym przypomniałem wchodzę regularnie tam sprawdzić jak tam młodzież się prezentuje i kim ewentualnie można się zainteresować.
Mohamed Ihattaren, Donyell Malen, Myron Boadu, Dumprfies, Rayan Gravenberch, Braian Brobbey to tylko wierzchołek góry lodowej, Mino ma w zanadrzu jeszcze paru gniewnych którzy prędzej czy później zrobią karierę. Ja osobiście będę przyglądał się Raulowi Asencio, Imanuelowi Pheraiowi i Davide Meroli, czuję w kości ogonowej, że będziemy o którymś z nich niedługo słyszeć. Pierwszy i ostatni z wymienionych są napastnikami i kto wie, kto wie... Moim mokrym snem od półtora roku jest niezawodny Donyell Malen, którego mecze oglądam tylko gdy uda mi się trafić na PSV w telewizji. Chciałbym tego transferu nawet bardziej niż Haalanda i to chyba już z jakiejś więzi z Holendrem, widzę w nim kompletnego egzekutora za parę lat.
@ViscaBarca123 co sądzisz drogi kolego o samym Mino oraz o chłopcach i których mówię, mogę się mylić czy jest potencjał.
Ja uważam, że ktoś taki jak Mino jest prawdziwa skarbnicą wiedzy i to jest osoba która umie w młodzież. Patrząc na nazwiska które pracują na Jego konto to można się za głowę złapać. De Ligt, Pogba, Verratii, Zlatan, Donnaruma...
3
@jeyx77x Jest bystrym cwaniaczkiem więc w takim zawodzie bryluje