- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 851 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 851 Culés
11
Patrzę na statystyki Pogby, to trochę ciężko uwierzyć, że on najlepszy sezon pod względem liczbowym miał w Manchesterze United, a nie w Juventusie.
Najlepszy sezon w Juve:
15/16, 10 goli i 14 asyst w 49 meczach
Najlepszy sezon w MU:
18/19, 16 goli i 11 asyst w 47 meczach
Wiadomo, że liczby to nie wszystko. W Juve był bardziej widowiskowy, regularny decydujący (chociażby sezon 14/15, kiedy ze Starą Damą doszli do finału Ligi Mistrzów i otarli się o tryplet, a sam Pogba był kluczowy i idealnie uzupełniał się z Vidalem i Pirlo w środku pola), ale akurat ta statystyka mnie trochę zszokowała. Szkoda, że tej regularności u niego brakuje ostatnio. Przeplata dobre mecze, ze słabymi. I to zbyt często.
1
@Yosemite jak calemu Manchesterowi United
6
@Yosemite Pogba to był jeden z największych talentów w tamtym czasie. Był niesamowity.
3
@Yosemite Też kwestia tego że teraz gra na innej pozycji niż wtedy . Teraz Bruno jest przed nim. W tamtym Juve czy United to on był praktycznie zwolniony z defensywy i to to zabezpieczali. Teraz jest odwrotnie...
1
@Encore Koleś ma niewątpliwie umiejętności, świetny, silny i kompletny pomocnik. Pamiętam jak chciałem go u nas jak były plotki podczas Finału CL w 2015 i myślalem, że zastąpi Xaviego u nas ale niestety dali ciała a może i stety patrząc na jego charakterek, aczkolwiek nakupowali zbędnego "Balastu" za kasę którą był wart jak Arda, Gomes, Aleix, Denis, Paco...
3
@Coutinho007 Myślę że gdybyśmy przeznaczyła kasę z Gomesa i Turana na niego wyszlibysmy na tym korzystniej:)
0
@PatrykBarca No raczej :D
1
@Yosemite Pogba musi grać w drużynie grającej piłka, on w takim Bayernie, Barcelonie to by złotą piłkę mógł wygrać. United to wieczny plac budowy..