La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 795 Culés

12

I to Atleti to ma być kandydat na majstra? Już nawet Real ostatnio coś gra...
Szkoda że tyle głupich punktów potraciliśmy i się ścigać z nimi teraz musimy...

1

@MaziFCB I tak sporo pkt nadrobiliśmy do tych 1:0

0

@MaziFCB No tak to już jest, my mieliśmy dołek na początku, oni mają teraz. Mistrzostwo w tym sezonie będzie jak ambrozja i nektar. VeB!

0

@MaziFCB Dlatego jak przegramy z RM to niestety oni będa głównym kandydatem do Majstra. Mają najłatwiejszy terminarz.

0

@MaziFCB jak dziś będzie remis to wszystko w naszych rękach

0

@MaziFCB Mi najbardziej szkoda tego karnego z Cadiz, już teraz bylibyśmy od siebie zależni. I byłby jakiś margines błędu, jakby Atleti dziś straciło punkty, w postaci np. remisu w Klasyku.

0

@wroclawianin89 straty pkt u siebie z Cadiz i Eibar -z drugmi po wylewie i zmarnowany karny, a z pierwszymi po tym wylewie i karnym last minute - to na razie straty które można było easy uniknąć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?