0

@robsesh a jakie były opcje? Frankie smw obronie i to wszystko.
Chcieliśmy De Jonga w pomocy to dostaliśmy, ale w dupę też dostała Barca. Każdy zawalił

0

@dafik85 jak widzę poruszanie się Krossa i Modricia to nie wiem kto ten środek przegrał

1

@Damian11 Puig, tego nie było jeszcze

0

@matirix20 Liverpool też kiedyś przegrał mecz 3-0 ale też była przerwa...

0

@Pogba Niby tak,ale już dawał radę go wyprzedzić.
Największym zwierzem jest Benzema, że go Aroujo nie zatrzymał

0

Miałem nie mówić o sędziach, ale karby na Dembele a Messi faulowany przed drugą bramką i wolnym
Czemu nie mogą sędziemu tego na ucho powiedzieć.

0

Najbardziej boli to, że Real gra bez dwóch podstawowych stoperów, Vini kopiący się cały sezon oo czole błyszczy a Valverde robi bramkę gdzie cały sezon był niewidoczny.
Boli, ale wierzę, walczymy panowie!

0

Boli, w pizdu cały sezon. Różnica klas

0

Szkoda, walczymy, ale nadzieja powoli umiera

0

@Vebrol dobrze, że dziś kibicujemy innemu holenderskiemu Koemanowi!

0

@bartekvisca trafią na siłownię gdzie kręci się gorsze towarzystwo, a takie miejsce są;) i nie wejdą tak ochoczo

0

@msmsms ja tak zrobiłem w listopadzie. Poza regularnością największym plusem jest, że mogę iść o 23,6 czy po obiedzie

0

@Roobo jakiś link

0

Po nocy, do 9 konsola, 5 h snu, rowerek, siłownia, bieganie, zimne piwo i oglądamy!

0

@Vebrol tu nie chodzi urodę przyjęcia tylko co kierunek w jakim przyjmiesz piłkę

0

@joloskyy nie xD paru osoba mogli by zmienić, Depay dziwnie wygląda, Mingueza, Coutinho

2

@Mroziu bo ludzie to leniwe stworzenia. Potem 40 lat i możesz iść na śmietnik bo nie jesteś w stanie się zgiąć

3

@jordus100 co nie zmienia faktu że ma stoprocent racji a nie ma niczego gorszego niż biała śmierć jaką jest cukier

1

@Rothan1 polecam ćwiczyć plecy i na noc kłaść poduszkę pod nogi. Wystarczy

2

@Barwindg @laikike1 pozdrawiam mara!

1

@itmustbejoke wolałbym jednak żeby Mingueza uczestniczył w tym meczu, fajnie jak ktoś umie piłkę również wyprowadzić i grać wysoko

1

@Encore jestem ciekaw ile by znaczył w lepszej ekipie.
Ten zawodnik gwarantuje Ci wygranie pojedynku z każdym, dopasuj puzle a może się okazać, że ustawisz mu kogoś kto wykończy i nagle będą się asysty sypać

2

@LeoMessi1994 nie xd dziwią mnie pozostałe odpowiedzi. Alba nie dość że biega szybko to utrzymuje tempo, Vini może ma odejście ale już więcej nie da rady

5

@Ciule123 przedszkole. Panie Diakabi, kara się należy za aferę

1

@TheNekro94 nie, normalny trener, który jakieś pojęcie tam miał. Rywalizacja jest najważniejsza a dobrze że Iker mógł trenować chociaż z dobrej klasy bramkarzem

0

@Kurkmen po trzech latach gry na umowę o jakiś ćwierć akord można do rytmu i stabilizacji wracać ponad sezon.
Ja od Dembele zaczne wymagać od września dopiero

0

@abram3k on przynajmniej grał w gran Derbi

1

@ElTomas jakby Casemiro zrobił plaster Leo to wynik mógłby skończyć się w okolicach 5-7 do 0
Niee było gościa, który zastosował plaster na Leo, który zakończył się skutecznie.
Kiedyś Kovacic miał to zrobić i chyba wygraliśmy to jakimś 4-0. 3-0
Biorąc pod uwagę Casemiro i jego rolę na boisku, zabranie go na poczet plastra skończyło by się katastrofa

0

@Fawrf żadne pierdoły, szczera prawda. Rywalizacja tworzy zwycięzców, zwłaszcza kiedy kiedy masz dwóch bardzo dobrych.
Piłka nożna to gra czynników, może inny zmiennik casiliasa i dwie trzy piłki mniej złapane i jakiś puchar mniej. Każdy trener Ci to powie, mi tak mówił mój

3

@Coutinho007 myślę, że jeżeli nic nie pokrzyżuje mu rozwoju i będzie cisnął jak w tej chwili to za pięć lat i Xavim nikt nie będzie pamiętać.
Nie pamiętam lepszego pomocnika w tym wieku.
Podobnie się zapowiadał tylko Thiago, Pogba, Fabregas a jednak od każdego z nich Pedri w wieku 17/18 jest po prostu lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?