jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsesh a jakie były opcje? Frankie smw obronie i to wszystko.
Chcieliśmy De Jonga w pomocy to dostaliśmy, ale w dupę też dostała Barca. Każdy zawalił
0
@dafik85 jak widzę poruszanie się Krossa i Modricia to nie wiem kto ten środek przegrał
1
@Damian11 Puig, tego nie było jeszcze
0
@matirix20 Liverpool też kiedyś przegrał mecz 3-0 ale też była przerwa...
0
@Pogba Niby tak,ale już dawał radę go wyprzedzić.
Największym zwierzem jest Benzema, że go Aroujo nie zatrzymał
0
Miałem nie mówić o sędziach, ale karby na Dembele a Messi faulowany przed drugą bramką i wolnym
Czemu nie mogą sędziemu tego na ucho powiedzieć.
0
Najbardziej boli to, że Real gra bez dwóch podstawowych stoperów, Vini kopiący się cały sezon oo czole błyszczy a Valverde robi bramkę gdzie cały sezon był niewidoczny.
Boli, ale wierzę, walczymy panowie!
0
Boli, w pizdu cały sezon. Różnica klas
0
Szkoda, walczymy, ale nadzieja powoli umiera
0
@Vebrol dobrze, że dziś kibicujemy innemu holenderskiemu Koemanowi!
0
@bartekvisca trafią na siłownię gdzie kręci się gorsze towarzystwo, a takie miejsce są;) i nie wejdą tak ochoczo
0
@msmsms ja tak zrobiłem w listopadzie. Poza regularnością największym plusem jest, że mogę iść o 23,6 czy po obiedzie
0
@Roobo jakiś link
0
Po nocy, do 9 konsola, 5 h snu, rowerek, siłownia, bieganie, zimne piwo i oglądamy!
0
@Vebrol tu nie chodzi urodę przyjęcia tylko co kierunek w jakim przyjmiesz piłkę
0
@joloskyy nie xD paru osoba mogli by zmienić, Depay dziwnie wygląda, Mingueza, Coutinho
2
@Mroziu bo ludzie to leniwe stworzenia. Potem 40 lat i możesz iść na śmietnik bo nie jesteś w stanie się zgiąć
3
@jordus100 co nie zmienia faktu że ma stoprocent racji a nie ma niczego gorszego niż biała śmierć jaką jest cukier
1
@Rothan1 polecam ćwiczyć plecy i na noc kłaść poduszkę pod nogi. Wystarczy
2
@Barwindg @laikike1 pozdrawiam mara!
1
@itmustbejoke wolałbym jednak żeby Mingueza uczestniczył w tym meczu, fajnie jak ktoś umie piłkę również wyprowadzić i grać wysoko
1
@Encore jestem ciekaw ile by znaczył w lepszej ekipie.
Ten zawodnik gwarantuje Ci wygranie pojedynku z każdym, dopasuj puzle a może się okazać, że ustawisz mu kogoś kto wykończy i nagle będą się asysty sypać
2
@LeoMessi1994 nie xd dziwią mnie pozostałe odpowiedzi. Alba nie dość że biega szybko to utrzymuje tempo, Vini może ma odejście ale już więcej nie da rady
5
@Ciule123 przedszkole. Panie Diakabi, kara się należy za aferę
1
@TheNekro94 nie, normalny trener, który jakieś pojęcie tam miał. Rywalizacja jest najważniejsza a dobrze że Iker mógł trenować chociaż z dobrej klasy bramkarzem
0
@Kurkmen po trzech latach gry na umowę o jakiś ćwierć akord można do rytmu i stabilizacji wracać ponad sezon.
Ja od Dembele zaczne wymagać od września dopiero
0
@abram3k on przynajmniej grał w gran Derbi
1
@ElTomas jakby Casemiro zrobił plaster Leo to wynik mógłby skończyć się w okolicach 5-7 do 0
Niee było gościa, który zastosował plaster na Leo, który zakończył się skutecznie.
Kiedyś Kovacic miał to zrobić i chyba wygraliśmy to jakimś 4-0. 3-0
Biorąc pod uwagę Casemiro i jego rolę na boisku, zabranie go na poczet plastra skończyło by się katastrofa
0
@Fawrf żadne pierdoły, szczera prawda. Rywalizacja tworzy zwycięzców, zwłaszcza kiedy kiedy masz dwóch bardzo dobrych.
Piłka nożna to gra czynników, może inny zmiennik casiliasa i dwie trzy piłki mniej złapane i jakiś puchar mniej. Każdy trener Ci to powie, mi tak mówił mój
3
@Coutinho007 myślę, że jeżeli nic nie pokrzyżuje mu rozwoju i będzie cisnął jak w tej chwili to za pięć lat i Xavim nikt nie będzie pamiętać.
Nie pamiętam lepszego pomocnika w tym wieku.
Podobnie się zapowiadał tylko Thiago, Pogba, Fabregas a jednak od każdego z nich Pedri w wieku 17/18 jest po prostu lepszy