jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wesley Snajder, chyba każdy go pamięta. Dziś 36 lat, koniec kariery i emerytura od jakiegoś czasu... A jakiego? No chyba od sezonu 2012/2013 gdzie za 7 mln poszedł do Turcji wówczas w wieku 28/29 lat. Przypominam, że w zimę sezonu 2010/2011 pretendent do nagrody złotej piłki ponieważ sezon wcześniej zdobył tryplet, który poprawił vicemistrzostwem świata w lato 2010.
To jest dramat, myślałem,że Kaka zaginął po Realu, ale Snajder to go nieźle pobił.
Kiedyś porównywany do Iniesty, Pana Andresa Iniesty, dziś brzmi to nieco śmiesznie zwłaszcza, że oboje są w tym samym wieku.
Ja nie wierzę, że Snajder ma 36 lat, byłem pewien, że 40-43 to easy
0
@Szakalaka12369 nie wydaje mi się, musiałby zgłosić się jako zawodnik do La Liga
0
@Quavosk czyli ban za spoiler się należy!
1
@Yosemite żeby tyłko nie zaczęły się zaraz komentarze,że by go w Barcy widzieli
1
@Junngeas to już nie jest skrzydłowy
0
@LuisSalvano jak to trener powtarzał.
Lepiej żeby jego matka płakała niż twoja
2
@IronSanHybrid genialny tekst pod każdym względem. Końcówka piosenki to czysta ameryczka w najlepszym tego slowa znaczeniu
1
@busquets5 nie napisałem,że się skończył. Chodziło tylko o to, że kupowanie go za te pieniądze za które chcemy to ryzyko na które nas nie stać. BVB cały sezon gra jak teraz a Haaland akurat od czasu turnee przestał strzelać, może przypadek a może ma w głowie transfer i wielkie pieniądze.
Nie jestem przeciwnikiem tego transferu, ale czuję w kościach,że to nie jest żadna gwarancja goli, bo wszystko się może wydarzyć
4
Haaland przestał strzelać, bardzo mu to turne pomogło widać;)
Nie zdziwię się jak za dwa lata będzie na wypożyczeniu w sredniaku ligi.
Lubie go nawet, ale kupowanie napastnika za taki hajs w takim wieku to zawsze niewiadoma.
To nie przypadek, że z pośród dziewiątek najlepsi grali w najlepszych klubach dopiero po jakimś czasie, nigdy nie było tak, że 20 latek chodził jak trzydziestoletni wyjadacz z taką regularnością. Na tej pozycji trzeba wiele zobaczyć i przeżyć, żeby osiągnąć wielki poziom.
Mi się kojarzy tylko Ronaldo który gdzie grał to strzelał i zdobywał puchary, Haaland może się zatrzymać i może się okazać, że już passa się nie powtórzy.
Suarez, Ibra, Van Persie, Cavani Aguero odrazu nie strzelali po 40 bramek na sezon, wszystko przyszło z czasem, czy Haaland okaże się super snajperem od zawsze na zawsze? Przekonamy się
0
@SinMistico Pan Belingham nie żaden ten:D
0
@xBoMBoWiECx będzie Real i PSG/City
0
@IronSanHybrid teksty ma zwykłe proste
1
@Bartosz85 co zrobił? Przecież Liverpool dziś mógłby wygrać z 5-7 zero
2
@Ghazul3293 i Benzema z peleryna z dubletem w 3,0 minut
2
@matirix20 zwłaszcza że dzieli ich 3 lata różnicy
1
@BartqRKO wiek, powaga kontuzji. Jakby teraz popełnił błąd w rehabilitacji i kontuzja się odnosiła to mogły nawet karierę skończyć
0
@donleo12 przypomina mi mojego wujka
3
@Fawrf klasyk każdemu znany, tu nie ma co polecac
0
Koniec Probierza w Cracovii. Wreszcie! To trener z jakimś tam potencjałem i wierzę, że po urlopie weźmie drużyne w prawdziwym klubie a nie w zabawce prof. Filipiak
1
@FCBparasiempre Koeman nie bał się postawić na Mingueze, Pedriego, Moribe a Valverde nie bał na Fatiego!
1
@cules100pro top 10 dziewiątek, Sancho, Mbappe, KDB, kimich, Sterling hmm?
13
Robi mi się ciepło na serduszku jak wyobraże sobię Moribe, Mingueze czy Puiga tańczących do pucharu króla i widzących pierwsze łzy szczęścia u tych młodych chłopaków po swoim pierwszym trofeum w seniorskiej drużynie. Jednak tyle szczęścia co dają wychowankowie to żaden Mbappe czy Haaland nie da co wychowanek oddający serducho dla klubu który my dał wszystko.
Oby się spełniło!
0
@DanielVeB Luis Nazario
1
@Catalanian1991 możliwe.
0
@Tomek54321 maść dla koni, może sponiewierać, muszę spróbować!
1
@Encore x;(
Bardzo mi smutno było... Ogromny talent, talent na skalę 2paca czy Bigiego
0
Najmocniejsza maść końska chłodząca? Może ktoś coś takiego polecić?
0
@LuisSalvano no po Sociedat oraz RV było widać zwyżkę formy u Dembele i chęć kibiców wzrastała.
Taką wymianę chcą media, kibice, ale nie PSG, budżet Barcy i każdy kto chcę się rozwijać, a powrót Neymara nie byłoby krokiem do przodu, może na chwilkę było by dobrze jak teraz z Zidane w Realu, ale przyjdzie czas odejścia Krossa, Benzemy czy Modricia i zacznie się problem.
Z Neymarem będzie to samo, przyjdzie, wygra coś, ale kontrakt zostanie i drużyna ułożona pod niego również.
Nie możemy zbudować drużyny i młodzież i wychowanków? Trofea nie zawszę są najważniejsze. Najważniejsza jest płynność finansowa i przyszłość, żeby osiągać sukces latami a nie zdobyć jedną ligę mistrzów a potem powoli umierać że starym Brazylijczykiem.
Pal licho tego Dembele, ale jest inna młodzież, są gracze na których będzie nas może stać niedługo, albo będą w zasięgu pomysłu trenera i w tedy zaczniemy od nowa.
Od nowa to stwierdzenie którego się boimy, bo najchętniej to byśmy wrócili do pięknej przeszłości i oglądali MSN, XIB i Alvesa na boku.
Barca musi przejść kryzys, zmianę i nowe pokolenie, może i bez pucharów ale musi na nowo się urodzić.
Poza tym Miki, nie możemy do końca świata wierzyć w powrót Neymara, to niemożliwe teraz ani nigdy, musimy teraz grać tym co mamy, jesteśmy w środku kryzysu
0
@DonMatteo901 teraz to se mogą, B klasa i A Klasa w Zasadzie już powinny być po połowie terminarza a okręgówka w górę w życiu tego nie nadrobi bo mecze w tygodniu to wyjątek, żeby wypaliło.
No i jakieś dwa tygodnie treningów by się przydały przed meczem ( choć to i tak nic)
Ciekawe jak rozwiązać chcą sprawę spadków
1
Dwa mecze zmieniły wszystko. Niesamowite jak silny musi być wiatr że w dwa mecze zdecydowaliśmy się wymienić Dembele na Neymara.
Po Valiadld i PSG Lille to Dembele musiał przedłużyć kontrakt a po Bayern PSG i klasyku jednak Neymar musi wrócić bo Dembele jest nikim.
Wiem, że Brazylijczyk jest lepszym piłkarzem, ale no litości z tym gościem.
Sezon też się jeszcze nie skończył, jestem przekonany że Real zdobędzie dublet na easy, ale nagle może się wszystko i Barca może zdobyć dublet a Dembele może okazać się, że będzie bardzo kluczowy. To nie jest czas, żeby o koemanie rozmawiać, ale kto wie, może w sobotę Dembele coś przeskoczy i cyk. Nie chcę apelować o wiarę w cuda, ale ten sezon już nam pokazał że wszystko się zmienia dynamicznie.
Ja we Francuza będę wierzyć bo ma to coś mimo całej niezrozumiałości w jego grze momentami.
Czekam na koniec sezonu i w tedy zaczniemy myśleć w którą stronę należy iść.
Mi klasyk pokazał jednak, że siła tkwi a raczej może tkwić w tym co mamy u podstaw i wcale Wielkie transfery nas nie zbawią, a raczej mogą nie zbawić.
Dembele, pokaż w końcówce, że jesteś coś wart, tego życzę Sobie i wam;)