La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1416 Culés

1

Dwa mecze zmieniły wszystko. Niesamowite jak silny musi być wiatr że w dwa mecze zdecydowaliśmy się wymienić Dembele na Neymara.
Po Valiadld i PSG Lille to Dembele musiał przedłużyć kontrakt a po Bayern PSG i klasyku jednak Neymar musi wrócić bo Dembele jest nikim.
Wiem, że Brazylijczyk jest lepszym piłkarzem, ale no litości z tym gościem.
Sezon też się jeszcze nie skończył, jestem przekonany że Real zdobędzie dublet na easy, ale nagle może się wszystko i Barca może zdobyć dublet a Dembele może okazać się, że będzie bardzo kluczowy. To nie jest czas, żeby o koemanie rozmawiać, ale kto wie, może w sobotę Dembele coś przeskoczy i cyk. Nie chcę apelować o wiarę w cuda, ale ten sezon już nam pokazał że wszystko się zmienia dynamicznie.
Ja we Francuza będę wierzyć bo ma to coś mimo całej niezrozumiałości w jego grze momentami.
Czekam na koniec sezonu i w tedy zaczniemy myśleć w którą stronę należy iść.
Mi klasyk pokazał jednak, że siła tkwi a raczej może tkwić w tym co mamy u podstaw i wcale Wielkie transfery nas nie zbawią, a raczej mogą nie zbawić.

Dembele, pokaż w końcówce, że jesteś coś wart, tego życzę Sobie i wam;)

konto usunięte

2

@jeyx77x Dwa mecze? Ludzie od dawna chcą takiej wymiany, nawet ci cierpliwi. Mało kto już wierzy, że Dembele odpali.

konto usunięte

0

@jeyx77x Dembele to co najwyżej może odpalić konsolę jak wróci z treningu. Gość ma takie braki w podstawach rzemiosła piłkarskiego i pasuje tutaj tak samo jak baletnica na wojnie.

0

@LuisSalvano no po Sociedat oraz RV było widać zwyżkę formy u Dembele i chęć kibiców wzrastała.
Taką wymianę chcą media, kibice, ale nie PSG, budżet Barcy i każdy kto chcę się rozwijać, a powrót Neymara nie byłoby krokiem do przodu, może na chwilkę było by dobrze jak teraz z Zidane w Realu, ale przyjdzie czas odejścia Krossa, Benzemy czy Modricia i zacznie się problem.
Z Neymarem będzie to samo, przyjdzie, wygra coś, ale kontrakt zostanie i drużyna ułożona pod niego również.
Nie możemy zbudować drużyny i młodzież i wychowanków? Trofea nie zawszę są najważniejsze. Najważniejsza jest płynność finansowa i przyszłość, żeby osiągać sukces latami a nie zdobyć jedną ligę mistrzów a potem powoli umierać że starym Brazylijczykiem.
Pal licho tego Dembele, ale jest inna młodzież, są gracze na których będzie nas może stać niedługo, albo będą w zasięgu pomysłu trenera i w tedy zaczniemy od nowa.
Od nowa to stwierdzenie którego się boimy, bo najchętniej to byśmy wrócili do pięknej przeszłości i oglądali MSN, XIB i Alvesa na boku.
Barca musi przejść kryzys, zmianę i nowe pokolenie, może i bez pucharów ale musi na nowo się urodzić.
Poza tym Miki, nie możemy do końca świata wierzyć w powrót Neymara, to niemożliwe teraz ani nigdy, musimy teraz grać tym co mamy, jesteśmy w środku kryzysu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?