jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomono w Premier League jest hit za hitem i nikt nie płacze a tu nagle na wyższym szczeblu zacznie się nudzić xD
1
@dniel Liga mistrzów nie odbędzie się już nigdy i lepiej się z tym pogodzić
0
@messi564 nie rozpędzaj się, UT zmierza ku upadkowi, zaraz znikną coinsy i tylko zostaną FIFA pointsy. Tam leci afera za aferą, nieprofesjonalizm za kolejną gafą. Obecnie to jest gigant na glinianych nogach.
Upatruję nadzieję, że nadal zostaną na starym silniku a PES pójdzie krok lub kroki dalej i odjedzie rozgrywka. Sam my club też po remoncie może być zupełnie inną rzeczą.
0
@Dosq spolszczenie to chwila roboty przecież byq
2
@xBoMBoWiECx Bayern wejdzie, Niemcy jak to Niemcy, trochę poufaja bogów a koniec końców dołącza
0
@Kgorecki2500 czyli pasuję dymanie przez UEFA i FIFA a gdy biorą się za to kluby źle?
2
@PatrychoO każda moja grę piłkarska kończyłem SuperLiga z 20 najlepszymi zespołami;)
2
@Messibestplayerintheworld nowy silnik może ładnie karty rozdać;)
1
Skoro SuperLiga nie pasuje to co byście chcieli?
3
@PatrychoO xD i tylko tyle. To był cudowny miesiąc, na prawdę było emocjonująco. Oby młodzież szybko przejęła rynek no jak tych zgredów słucham co im sentyment zalał oczy to mnie nosi
14
Oj Fifie pali się grunt, tylko nie tej prawdziwej, ale Fifie 22.
Ma tą starą swoją przestarzała Lige Mistrzów a tu cyk rozgrywki się kończą:D
Super by było jakby PES wrócił z nowym silnikiem, SuperLiga i rozkur*** raz na zawsze EA
1
@koksik2700 ale wy widzicie głupie minusy, to jest początek, starty są różne, to wszystko się pięknie rozwinie, spokojnie
0
@SuperPatsonFCB tymi tylko początek, cierpliwości
0
@Don Lucas SuperLiga to prędzej czy później sposób na pozbyciem się pośredników, będzie wszystko jak jest teraz tylko w innym formacie z lepszą gotówka, pewnie powstaną dywizję lub awanse więc nie ma się o co bać. Sama superliga nie może zostać bo piłkarzy trzeba skądś brać przecież
1
@kuz w tedy to była korupcja a nie to co teraz
0
@Peciak i dostają tam marne grosze, zmienią pracodawcę po prostu
0
@PJ1985 w punkt jak nigdy
0
@Ghazul3293 najsilniejsze kadry?
0
@Katalonbar De Gea - Ramos, Dias, Alba, Cancelo - Busquets, Thiago, Bruno, Ansu, Felix, Ronaldo!
0
@pres Przecież w tym sezonie już tak było xDdd
2
@amanter liga mistrzów jest zawieszona
0
@MARCEPAN05 zostanie pięć zmian a kadry się powiększa i po problemie
0
@JohnnyBarca że ich jachty będą tworzyć kolejni ludzie którzy dzięki temu włożą coś do garnka
0
@Gosciuu który potrafił bawić się pieniędzmi, mimo wszystko przychód powiększył s gdyby nie kryzys epidemiologicznych....
0
@PawkoFCB pieniążki które zostaną wrzucone do gospodarki uratują niejednego Brazylijczyka, Afrykanina i dzieciaka który będzie mógł godnie żyć a piłka stanie się miejscem które wygeneruje kolejne miejsca PRACY które napędza gospodarkę
1
@Patrykl145 co jest zła strona? Miejsca pracy? Przyszłość tysięcy chłopaków, którzy zostają sędziami, piłkarzami i pracują w instytucjach piłkarskich? Zobacz ile PKB stanowi piłka dla Portugalii np i przestań pier*** smęty jak pokolenie PRL-u od którego większość z was się nie różni
1
@shinthps zawszę gdy pojawiają się takie problemy wychodzi klub który zaoferuje Ci karnet, deczko droższy ale w rozrachunku opłacalny.
0
@DonMatteo901 Wengera regularnie wyśmiewany znów miał rację.
27
Nic mnie tak nie śmieszy jak dorabianie jakiejś magicznej otoczki piłce nożnej. Są pewne wartości, jakieś rzeczy które promuje klub, instytucja, kibice i społeczność, ale wszystko się sprowadza do tego żeby w piłkę pokopać tak, żeby ludzie to oglądali. Jak słyszę te hasła o tRaDYcji, hoONoRzE, MeS Que UN ClUb to mnie skręca w środku. Mam wrażenie,że kibice to myślą, że na Camp Nou to czarnoksiężnicy odprawiają zaklęcia ku czci piłkarzy i gdyvtam jesteś to woda za sklepiku Cię ulecza. Nikt nie wspomina o tym, że ten dodatkowy pieniądz, te 400 milionów to jest szansa na zarobek, szkółka się rozrośnie, kolejna młodzież dostanie więcej szans na przyszłość, pieniądze wejdą do gospodarki, ludzie zaczną się wzbogacać i rynek będzie na tym zyskiwać. Mam wrażenie,że ludzie widzą tylko Laporte który bierze 400 mln do kieszeni...
Biznesowo ten pomysł to majstersztyk który zrobi dużo i bardzo dużo dobrego dla świata.
0
@Roobo święta prawda, Ferencvaros, Kijów zastąpią top drużyny. Ja tym kibica współczuję