La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

27

Nic mnie tak nie śmieszy jak dorabianie jakiejś magicznej otoczki piłce nożnej. Są pewne wartości, jakieś rzeczy które promuje klub, instytucja, kibice i społeczność, ale wszystko się sprowadza do tego żeby w piłkę pokopać tak, żeby ludzie to oglądali. Jak słyszę te hasła o tRaDYcji, hoONoRzE, MeS Que UN ClUb to mnie skręca w środku. Mam wrażenie,że kibice to myślą, że na Camp Nou to czarnoksiężnicy odprawiają zaklęcia ku czci piłkarzy i gdyvtam jesteś to woda za sklepiku Cię ulecza. Nikt nie wspomina o tym, że ten dodatkowy pieniądz, te 400 milionów to jest szansa na zarobek, szkółka się rozrośnie, kolejna młodzież dostanie więcej szans na przyszłość, pieniądze wejdą do gospodarki, ludzie zaczną się wzbogacać i rynek będzie na tym zyskiwać. Mam wrażenie,że ludzie widzą tylko Laporte który bierze 400 mln do kieszeni...
Biznesowo ten pomysł to majstersztyk który zrobi dużo i bardzo dużo dobrego dla świata.

0

@jeyx77x Chodzi o małe kluby oraz o brak sporrowej rywalizacji skoro 15 klubów nie będzie mogło spaść z tej ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?