La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

1

Skoro SuperLiga nie pasuje to co byście chcieli?

6

@jeyx77x nic już nie chce. Chcę żeby nie było niczego.

1

@jeyx77x Tak jak jest teraz. Względnie trochę zwiększyć kasę dla wygranych i za etapy, żeby kluby nie psioczyły i byłoby idealnie

0

@Kgorecki2500 czyli pasuję dymanie przez UEFA i FIFA a gdy biorą się za to kluby źle?

konto usunięte

4

@jeyx77x status quo. liga mistrzów w obecnej formie jest idealna.

0

@jeyx77x Bo teraz to ma sens. Zajmujesz miejsce w top 4 czy innym miejscu premiowanym ligą mistrzów to w niej grasz, a nie że jakieś kluby sobie założyły ligę i są nietykalne. Dodatkowo, może i nagroda za wygranie LM jest trochę mała, ale 350 milionów, za samo przystąpienie to przesada stqorzy bardzo dużą dysproporcje w piłce nożnej, można trochę zwiększyć nagrodę w LM. Tak jak jest teraz jest idealnie !

0

@Kgorecki2500 wszystko ma sens gdy się utworzy, Superlidze nawet nie dajecie się rozkręcić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?