- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
2
Trzeba by może jakiś materiał video zmontować z mojej gry w Pro Evolution Soccer. Chyba 30, czy 40 miejsc na zapisanie powtórek, a ja większość z nich to mam jakieś absurdalne sytuacje, czyste błędy czy kompletną głupotę zawodników. Najdziwniejsze jest to, że nawet jak się wygrywa mecz z 5:1 to ciągle jest cholerny niedosyt, bo przeciwnik i tak potrafi mocno zirytować swoimi totalnie odjechanymi i magicznymi próbami na zdobycie choćby jednej bramki i całkiem często mu się to udaje.
To jest takie dziwne uczucie, że niby wiesz że gra ma mnóstwo irytujących błędów wynikających z koszmarnych mechanik, a i tak kuźwa odpalasz licząc, że może teraz będzie jakoś mniej irytująca i sprawi Ci więcej frajdy. Klasyk.
2
@macio_944 FIFA nie lepiej. Szkoda że nie ma idealnej gry piłkarskiej bo bym chyba grał w to godzinami.
3
@macio_944 widze ze fifa i pes to jeden cep jak zwykle
4
@Quavosk @FCBMati10 Mnie się marzy jakiś 3 wielki zawodnik na arenie gier piłkarskich. Gra, która byłaby "w zaciszu" tworzone przez jakieś 5 lat jak największe gry AAA, z mnóstwem detali i zależności. Wypuścić taką grę, a później najwyżej sprzedawać w rozsądnej cenie DLC ze składami, strojami i ją po prostu aktualizować. Po 5 latach kolejna odsłona za pełną cenę itd.
Problemem jest to, że raczej żadne studio się za to nie weźmie z przyczyn czysto biznesowych. Więc takie moje marzenie jest niestety czysto utopijne. A ja jakbym miał tworzyć gry, to zdecydowanie z fabułą w stylu Red Dead Redemption 2 niż grę piłkarską. Ale kto wie... dobrze byłoby mieć parę gier na których firma opierałaby swój model biznesowy. Jedną z nich może być gra fabularna, drugą gra piłkarska. Utopijne i bardzo ambitne marzenie, ale jak to mówią: wszystko jest podobno możliwe :)
0
@macio_944 Nie ma rzeczy niemożliwych, może kiedyś FIFA lub PES będą na akceptowalnym poziomie.
0
@Quavosk musi być losowość w tej grze pytanie czemu jest tak absurdalna.. chociaż biorąc pod uwagę co niektórzy piłkarze odwalają to trochę ich rozumiem tylko jest poprostu zbyt duża częstotliwość. W grze online najwyraźniej twórcom na tym zależy żebyś kupywał zawodników i paczki w celu "polepszenia warunków" zauważ, że grając z kumplem 1na1 w domu nie ma takich cyrków.
2
@NaFazieHitman najgorsze w tym fucie to jest to że czujesz że albo Ty albo oponent masz handicap - mimo że masz gorszy skład to biegają jak natchnieni a w drugim meczu grając w tym samym składzie kopią się po czole i podać nie potrafią na 2 m.
0
@macio_944 PES jest najlepszy w singlu lub z kimś kto siedzi obok. Granie online i schematy, których nie przeskoczysz zabijają radochę z gry, ale za to Master League to mistrzostwo świata. (ps4)
0
@macio_944 Mam podobne marzenia o trzecim graczu na scenie gier piłkarskich... Problem w tym, że ciężko mi wymyślić jak urealnić silnik gry. Myślałem o kontrolerach reagujących na czułość nacisku w zależności, gdzie i jak mocno chcemy zagrać piłkę. Myślisz, że takie rozwiązanie byłoby w ogóle możliwe?
0
@macio_944 Bardzo poprawiłem grę w obronię i w ataku się bardzo uspokoiłem. Dzięki temu wygrywam częściej do zera co było moim mankamentem bo zawsze miałem najwięcej strzelonych bramek oraz straconych xD
0
@macio_944 mi się marzy fabularna gra osadzonych w czasach Pele, gdzie to ty tworzysz przyszłość. Wszystko jest do zrobienia, EA to nie jest jakieś genialne studio, gdyby nie problem licencji to FIFA by przestała istnieć albo by się do roboty wzięła;)