- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1805 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1805 Culés
0
Pamiętacie tą akcje jak w 2019 r chyba, Barto poleciał na jakiś mecz na którym był ten szejk z PSG i 2 minuty po tym jak się przywitali i porozmawiali to internet wybuchł od "Neymar oficjalnie w Barcelonie", serwery padły i generalnie ruch mega?
Ale komuś się prank wtedy udał :D
1
@Jakchcesz Ogólnie wtedy większość gazet i dziennikarzy się skompromitowało bo pisali że Neymar w Barcelonie jest pewny :)
4
@Jakchcesz Nie mecz tylko spotkanie UEFA. I wtedy również były rozmowy odnośnie jego transferu więc nie był to prank. Zabrakło 20M euro to tego by osiągnąć porozumienie. Potwierdził to Abidal i Mestre.
0
@PatrykBarcelona a to czasem nie brakło 20 mln i zgody Dembele i rakiticia?
0
@BarcaInfo i na tym spotkaniu UEFA uzgodnili transfer? To był prank, mimo że mało brakło to jakiś dziennikarz skorzystał z sytuacji że się spotkali i rozmawiali i puścił plotkę o oficjalce.
4
@Jakchcesz Tak. Spotkanie UEFA wykorzystali do tego by porozmawiać o transferze Neymara. Tak samo było kiedyś z transferem Dembele. Został on zamknięty również na spotkaniu UEFA. Di Marzio jako pierwszy podał wtedy, że osiągnęli porozumienie, ale Achraf Ben Ayad, dziennikarz bardzo blisko Barcelony trzymał się cały czas tego, że porozumienia jeszcze nie ma, tylko trwały rozmowy więc nie wiem o jakim pranku piszesz, skoro rozmowy były i zabrakło niewiele. Gdyby wcześniej Barcelona nie sprowadziła Griezmanna to Neymar by wrócił.
DiMarzio po tej informacji później przeprosił i przyznał, że dostał taką informację, że wszystko zostało już uzgodnione, ale jak się później okazało 20M euro zabrakło.