La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

konto usunięte

9



Nawet jak coś za rok to będzie więcej chętnych z taką gażą niż teraz.

3

@masq Za długi ten kontrakt.Dla mnie powinny być max 2 lata

konto usunięte

7

@masq dla typa który 80% czasu spędza w szpitalu, to powinni dać 2-3 mln netto i kontrakt maks na 2 lata. Przecież to śmiech ogólnie, że typ będzie brał 6 mln do ręki, a 90% będzie niedostępny.

0

@Encore i po co ? Przecież czym dłuższy kontrakt tym łatwiej za dobrą cenę będzie można go sprzedać. A tak to damy kontrakty wszystkim na 2 lata i pół ataku nam odejdzie .. Messi,Dembel, Griezmann ,Depay

1

@kaamil1910 Watpie czy ktoś go kupi

2

@masq po co w ogóle to jest rozpatrywane, przecież Dembele w życiu nie zgodzi się na redukcję zarobków o połowę. Bez jaj. Za rok odchodzi za free.

konto usunięte

1

@Kurkmen uważasz, że ten sezon to 80% czasu były kontuzje?

3

@Kurkmen Ostatni sezon 30 spotkań w La Liga na 38 możliwych , słabo ci idą %%%

1

@Encore a ja myślę że nie jeden klub chciałby go w swoich szeregach . On po prostu słabo pasuje do Barcelony.

0

@Encore TV3: Manchester United był gotów zapłacić 50 milionów euro za skrzydłowego, ale po kontuzji Francuza zrezygnował z próby jego sprowadzenia.

Nie wiem ile w tym prawdy

0

@Kurkmen przypominam, że od odejścia Valverde i jego sztabu Dembele zarzegnal kontuzję, miał urazy, się szybko z nich wracał. Spędził 3 lata na stole operacyjnym i nie dziwne,że długo dochodzi do formy albo do przyzwoitości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?