La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

0

Chyba sam częściej zajrzę teraz do czerwonej części Manchesteru.
Skoro boski Jadon @Encore Sancho jest w końcu graczem czerwonych diabłów to można spodziewać się poważnego włączenia do walki o tytuł.
Ofensywa bardzo poważna, plus oczywiście wzmocnienie obrony, brałbym tego Ramosa zanim Chelsea i PSG go wezmą.

0

@jeyx77x Boski Jadon jest ale wciąż są obawy o trenera który może tego nie udziwgnąć.Można miec gwiazdy a i tak grać padake.Solskjear już nie będzie miał żadnych wymówek bo piłkarzy już lepszych nie dostanie.

0

@jeyx77x Jadon, jakby jeszcze Pogba grał jak na Euro i był panem, ba! królem drugiej linii to by naprawdę było fajnie:) Mimo, że zdecydowanie wole kilka klubów więcej w Anglii niż Manu to jednak i Jadona i Pogbe a i Cavaniego darzę sympatią:)

0

@Encore tak jak kiedyś wspomniałem, United to klub który od lat stawiał na marki a nie na projekt. Przychodzili Van Gaal i Mourinho bo mieli kiedyś sukcesy, temu klubowi przydałby się ktoś kto stworzyłby projekt na pięć sześć sezonów i pomysłem na rozwój młodzieży i zastąpienie starszych graczy. Moim zdaniem solsza ma ostatnia szansę, jeżeli tym razem nawali to sam nie wiem kto mógłby ich wziąć i ogarnąć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?