- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
2
Pamiętacie jak około dwa lata temu przed pojawieniem się kraty na koszulkach Barcelony powstał temat w którym socio zadecydowali, że nie przyjmą nowego herbu Barcy? Była propozycja zmienny i socjo (słusznie) odrzucili projekt który z tego co pamiętam był uboższy tylko o detale i wyglądał paskudnie.
Mimo to od 2002 minęło już dużo czasu i kolejne kluby zmieniają herby.
Ostatnimi laty zrobił to Manchester City, Atletico, West Ham, Everton, Lille a ostatnio Inter, Swansea i Metz.
Niektóre są gorsze, niektóre o wiele ładniejsze i schludniejsze. Mi projekt City, Atletico się bardzo podoba na przykład.
No i wychodzę z pytaniem, czy jakieś propozycje herbu Barcy się ukazały, jakieś fan arty albo życzenia kibiców?
W końcu nadejdzie dzień gdzie zmienimy herb na nowszy. O ile Barca ma ładny herb to potrzebuję on unowocześnienia.
Tacy kibice United, L' poolu, PSG czy Realu muszą się troszkę denerwować gdy słyszą o tym temacie bo ich herby są znakomite i gotowe na kolejne 20 lat, tak samo BVB, Bayern czy Chelsea i Tottenham.
7
@jeyx77x A jakich niby unowocześnień potrzebuje nasz herb?
7
@jeyx77x Dlaczego potrzebuje unowocześnienia? Jest idealny i ja bym nie chciał aby został zmieniony.
1
@Esteban_ ciężko coś wymyśleć, nie mamy okrągłego herbu, albo zwierzaka gdzie można uprościć formę.
Mi aktualny herb się podoba, ale przecież nie zostanie taki na zawsze, będzie trzeba go jeszcze bardziej podrasować żeby wpasowywał się w trendy.
0
@Kgorecki2500 ja też nie, mimo to pewnie, rok, dwa i temat powróci