- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
8
Uwielbiam Sariusa i jego podejście do fanów. Jak sam napisał opisując tę nutę:
''Gdzieś tam wspominałem wcześniej, iż niniejszy numer powstał na faktach.
Historia jakie spływają do mnie każdego dnia i choć jest ich tyle, to każda jest zupełnie inna tak jak emocje, które ja odczuwam czytając je. Bardzo często wpatruję się w zdjęcia autorów takich wiadomości, zamykam oczy i staram się przenieść gdzieś w Waszą postać lub stanąć obok Was, posłuchać czy pooglądać Was oczami wyobraźni, pobyć chwile i co dziwne zawsze w końcu nagle nadchodzi ten moment, że mam wrażenie, że Was znam i rozumiem.
Puenta natomiast jest zwykle ta sama - w jakiś sposób ta muzyka pomogła czy pomaga Wam mierzyć się z Waszymi problemami w głowach, sercach czy choćby po prostu w szkole. Ja zawsze wtedy powtarzam, że wszystko działa w dwie strony i tak jak te utwory czasami pozwalają Wam skompletować siebie tak to Wy też jednocześnie kompletujecie mnie. Dlatego będę cisnął, będę oddawał ile mogę, bo ja też dostałem od Was coś nieocenionego. I dopóki będzie tu choćby jedna osoba, to będę to robił.
Napisałem to dla Ciebie''
Dla mnie gośc to fenomen, na koncertach zostaje do ostatniego fana i ma naprawdę wspaniałą komunikację z fanami na social mediach i nie tylko. :)
0
@koksik2700 Za 2 tygodnie idę na jego koncert. Pierwszy od grudnia 2019, ale się jaram.
1
@Wossi61FCB Koncert mega. Byłem na dwóch i uwielbiam gościa. :)
1
@koksik2700 Sariusa nigdy nie słuchałem i nie słucham, znam kilka utworów, ale byłem raz na koncercie gdzie wśród wielu raperów był też i on. Z pewnością potrafi nawiązać głęboką relację z fanami.
1
@koksik2700 Jakie truizmy...
0
@BorzyKrzys to nie truizmy, gdybys wiedzial jak Sarius postępuje z fanami.
0
@koksik2700 ja ćpunów średnio szanuję