La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

konto usunięte

4

Może to trochę kontrowersyjne co napiszę, ale uważam, że Trincao ma naprawdę spory potencjał. Wydaje mi się, że jakby mocniej na niego postawić to byłaby spora szansa na to, że mógłby posadzić na ławie kogoś z dwójki Dembele/ Griezmann. To jak Koeman go potraktował uważam za największy minus tego trenera. Dałbym mu jeszcze jeden sezon pod okiem dobrego szkoleniowca.

1

@masq No ma, tylko potrzebuje wizjonera jako trenera, co będzie go uczył, Ronald takim nie jest.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Jego rajd w PSG dalej jest w mojej głowie. Do tego ma świetną technikę użytkową, a kiksy przy przyjęciu/ strzale wynikały często ze stresu to było widać. Potrzebujemy dobrego psychologa, który 'podłączy go do prądu'.

3

@masq Tutaj każdy potrzebuje dobrego psychologa, ktory podłączy ich do prądu.

konto usunięte

5

@masq Dobry chłopak i zrobi karierę

3

@masq Byczku to nie żadna kontrowersja - ja też uważam że Trinaco ma mega talent. Wg mnie jeszcze odpali - wystarczy posłuchać jego poprzednich trenerów - chłopak bardzo wolno dostosowuje się do nowych wymagań sportowych - jak ogarnie to wszystko będzie dla niego zrozumiałe to odpali.
W tym sezonie zagrał w 41 spotkaniach 1234 minuty we wszystkich rozgrywkach - całkiem nieźle jak na młodego świeżaka z barierami językowymi które ponoć posiadał.
@Coutinho007 w 100% celna uwaga - ja mam wrażenie że tam nawet słabego psychologa sportowego nie ma.

0

@masq jego profil umiera w piłce i uważam, że nie podskoczy wyżej. Drużyny też wolą grać wahadlami i tego typu gracz jest zbędny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?