- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
1
Podobno defensywny pomocnik Serdar z Schalke nie chce kontynuować tam kariery przez ostatnie niemiłe spotkanie z kibicami. Klub ma podobno nie robić problemów z odejściem. Może by tak jego jako zmiennika Busiego?
1
@Mr8lack co ty gadasz w ogóle? Może jeszcze Gattuso ściągnijmy z emerytury.
1
@MesQueUnClub96 Co gadam? Gość jest rocznik 1997
1
@Mr8lack To nie pozycja Busquetsa.
2
@Mr8lack No świetny... w "szajse nul fir" sobie ledwo radzi to w buty Busiego wejdzie... jedyny topowy doświadczony zawodnik do pomocy który może przyjść to taki który może coś wnieść do gry i będzie realnym wzmocnieniem - za darmo jest tylko Wijnaldum który gra po 36/37 na 38 kolejek w LFC od wielu lat bo jest kluczowy i nie do zdarcia oraz nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
0
@JarekS To tylko propozycja, bo jak sam zaznaczyłeś na rynku nie ma nikogo oprócz Giniego, który jeszcze sam nie wie co robić.
0
@Mr8lack No wartościowych zawodników na teraz absolutnie brak. Ale z racji tego ze liga francuska to mój konik - ja na miejscu Barcelony zainteresowałbym się Kays Ruiz-Atil z PSG - 18-latek ma wielką karierę przed sobą, w czerwcu kończy mu się umowa i nie chce podpisać nowej umowy z PSG bo inaczej widzi swoją przyszłość - klub chce żeby bym ofensywnym pomocnikiem, a on preferuje grę na SPD bo najlepsze mecze w swojej karierze jakie rozegrał były w stylu młodego Makelele/Kante.
Można powiedzieć że podobna historia do Collado, ale Kays woli zmienić klub niż tracić cenny czas rozwoju na granie na siłę na innej pozycji boiskowej niż powinien.
0
@JarekS To teraz mnie zaciekawiłeś, będę śledził młodego
0
@JarekS a niby czemu nie wziąć chłopaka na żyletki chociaż?
Bayern tak wziął mnóstwo piłkarzy i taki Goretzka też z Shalke się im bardzo opłacił. Można wykorzystać problem Shalke żeby dorobić
0
@JarekS może @ViscaBarca123 nam powie o nim coś więcej;)
0
@jeyx77x przykład Goretzki nie jest do końca trafiony bo zanim trafił do Bayernu uchodził za wielki talent i od lat grał we wszystkich młodzieżowych sekcjach reprezentacji.
Wg mnie nie warto wchodzić w ten temat bo powiększanie listy płacowej powinno dotyczyć tylko zawodników którzy realnie będą mogli coś wnieść do drużyny. Jego przyjście mogłoby blokować rozwój Moriby lub Gonzaleza a do Barcelony B nie zgodzi się przyjść grać.
Trudno powiedzieć jak nasza kadra będzie wyglądała w przyszłym sezonie bo nie wiemy ilu zawodników uda się sprzedać/wypożyczyć. Zobacz jak wypożyczenie Alenii uwolniło miejsce dla Moriby, uwolnienie Puiga (wypożyczenie) pozwoli znaleźć miejsce dla Collado itd.
Mamy bardzo wąską kadrę jeśli chodzi o jakość piłkarską - wg mnie najbardziej słuszne podejście to szlifowanie przeolbrzymich talentów oraz otaczanie ich doświadczonymi zawodnikami z wysoką jakością piłkarską. To najtańsze rozwiązanie i szkoleniowo najbardziej rozsądne.