- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
3
Gdzie jest ta grupka osób, która kupowała Wernera do Barcy?
Tak pasował, taki tani i jaki dobry.
Kompletnie nie ufam zawodnikom z Bundesligi, ogromna ich ilość niewypala. Griezman jest lepsza opcją na ataku niż ten przereklamowany Niemiec, nie zdziwię się jak Chelsea szybko pozbędzie się Wernera, Havertza, Abrahama i ściągnie inny, lepszy typ napastnika.
A drużynę trzeba budować pod Mounta.
7
@jeyx77x jestem:) wzywałeś. Tak, Werner jest słabiutki w Chelsea. Ale idąc tym tokiem ludzie chcący Haalanda u nas tez się mylą. Norweg tez byłby niewypałem. Czy Sancho?
0
@escarabajo nie chce Haalanda w Barcy bo obawiam się o to samo co z Wernerem. Poza tym półtora sezony na top poziomie też dla mnie zamało żebym mógł woleć go od Kane wyjadacza czy Lukaku który poza United był i jest świetny.. o Sancho boję się trochę mniej bo to piłkarz małych przestrzeni.
1
@jeyx77x tez chciałem, jestem zdziwiony jego obniżka formy. Choć wydaje mi się że glowa nie nadąża. Zawodnik wysokiej klasy, którego widać że ewidentnie trema wcina. Coś jak Cou u nas. Są zawodnicy, którzy przez głowę, pomimo umiejętności, nie wskoczą na klasę światową.
0
@Matt_i1992 jasne, tylko dla mnie o niepojęte, że tyle talentów odchodzi z Bundesligi i przepadają lub mają takie problemy.
Lista jest długa, począwszy na Hallerze czy Joviciu a kończąc na Werner.
0
@jeyx77x a co masz do Hallera?
0
@jeyx77x Mają problemy i przepadają, ale nie bez powodu.
Wspomniany Werner ostatni raz grał jako środkowy napastnik w Stuttgarcie, jako klasyczny skrzydłowy chyba nigdy. W Chelsea za Lamparda grał właśnie jako środkowy napastnik albo klasyczny skrzydłowy. Dodatkowo od zawsze nie radził sobie z presją i też mam wrażenie, że jego umiejętności przez liczby i spotkania z Tottenhamem zostały strasznie zawyżone przez innych. Ponadto w Lipsku całe ustawienie było zbudowane pod niego i dużo łatwo przez to mu się grało, w Chelsea takiego komfortu nie ma.
Taki Joelinton został ściągnięty do Newcastle by strzelać gole jako środkowy napastnik, gdzie u Nagelsmanna nawet nie grał jako napastnik. Pamiętam jak kilka miesięcy po transferze w wywiadzie stwierdził, że nie lubi i nie umie zbyt dobrze grać jako środkowy napastnik. Nagle cała Anglia i wszyscy kibice Newcastle byli w szoku.
Jović miał dobre pół roku, miał problemy z podejściem do zawodu, przez które pożegnał się przedwcześnie z Benficą, błyszczał tylko jako podwieszony napastnik i zgasł przez kontuzję Hallera w ostatecznej fazie sezonu. Sam transfer do dowolnego klubu na środek ataku byłby ryzykiem przez jego małe doświadczenie na tej pozycji, a co dopiero do Realu.
Nie bez powodu gdy pytano się ekspertów o tę trójkę, ci bardziej skłaniali się do wywróżenia im powrotu za kilka lat do Bundesligi niż zostania gwiazdami w nowych klubach. Nie bez powodu taki Werner został szybko skreślony przez Bayern (gdzie miał grać według Kickera na pozycji ofensywnego pomocnika, bo nigdzie indziej się nie nadawał) i dużo słabszą Borussię Dortmund w sezonie przed przyjściem Nagelsmanna. Czasami mam wrażenie, iż skauting Angielski opiera się na przejrzeniu liczb na transfermarkecie, odpalenia filmiku Scoutnation na youtubie, sprawdzeniu opinii w internecie i złożeniu oferty.