- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
1
Tomasz Hajto (wpsportowefakty) o Flicku "To manifestacja i próba sił. To element jego gry. Poczuł się bardzo mocny po tym, co zrobił w poprzednim sezonie i chce wywalczyć sobie większy wpływ na politykę transferową klubu, ale chyba pomylił adresy, bo na to w Bayernie nie będzie miał wpływu żaden trener (...)Przede wszystkim zachowuje się niewdzięcznie. Bayern dał mu szansę, dzięki Bayernowi wyrobił sobie markę. Całe życie był asystentem. Znakomitym, ale asystentem, a Bayern mu zaufał. Klub też zyskał, ale Flick błyskawicznie wszedł na szczyt. Tak szybko jak nikt przed nim. Nie może jednak zapominać o tym, że ma ważny kontrakt i to, że powiedział, że chce odejść, może nie mieć znaczenia "
Zgadzacie z się nim?
1
@tomek8756 Nie, każdy trener che mieć wpływ na kształtowanie kadry, a Flick pokazał że można mu zaufać. Jeżeli odejdzie to Bayern strzeli sobie w stopę
2
@tomek8756 Hajto jak zwykle pierniczy głupoty, niech zamilknie.
0
@tomek8756 Hajto? Ten sam który, uważa że Mandżukić to taki typowy Jugol, dla którego najważniejszy jest wygląd, ale trafił na dobry dla siebie klub bo zarówno on, jak i Bayern są arogantami?
Jak Hajto coś takiego mówi, to zakładam, że przegapił 90% prawdy
1
@Kgorecki2500 Flick zdobył 6 trofeów w rok, w tym roku miał trochę pecha w dwumeczu z PSG (kontuzje ),ale to jest bardzo dobry trener.Zasłużył by mieć większy głos w Bayernie
0
@tomek8756 no i ten sam klub zachciał sezon później nic nie wygrać, żeby oszczędzić xD
0
@tomek8756 Zdecydowanie się nie zgadzam.