- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
11
Superliga gdzie w połowie sezonu pewna grupa tuzów nie będzie grała już o nic,ale co tam grunt,że będą szlagiery jak Barca vs Real czy City vs Juve co tydzień,a że o 9miejsce w lidze,a kogo to obchodzi xD
0
@Barca1992 W PUNKT.
0
@Barca1992City juve o 9 miejsce mogłoby być.
1
@Barca1992 Pewnie będzie sporo kasy do wygrania za inne miejsca.
2
@kamilo0066 Nie, poza punktem. Chłop nie trafił.
2
@Barca1992 Ale wiesz że to nie będzie liga, tylko turniej rozgrywany w systemie szwajcarskim?
0
@Barca1992 wyobraź sobie że jakaś drużyna odskoczy w połowie sezonu załóżmy i potem pół roku walki o nic.
1
@Lub567 Nikt w tej lidze nie odskoczy. Chłopie..
1
@Lub567 sytuacja gdzie w grupie 10 zespołów 3 odskoczą tak bardzo (a w zasadzie to 5 bo baraże) że nie będzie walki jest skrajnie nieprawdopodobna. Z resztą kto śledzi ligi Lola to wie jak to wygląda. Do ostatniej kolejki walka o wejście do play off
0
@MrMischol Będą dwie grupy po 10 drużyn i mecz u siebie i na wyjeździe z każdym w grupie. To nie system szwajcarski
0
@Lub567 Tak, jasne na pewno w lidze w której będą najlepsze (niemal) drużyny w Europie jedna z ekip będzie wygrywać mecz za meczem... Poza tym później jest jeszcze faza pucharowa, z 1/4, 1/2 i finałem.
Poza.tym twoje stwierdzenie podważa sens zwykłych krajowych lig, gdzie drużyny w środku tabeli końcówkę sezony grają o nic.
0
@Barca1992 format nie jest znany do końca, z resztą jak Arsenal grał z Totkami a ona klubu było koło 7-10 miejsca to i tak ludzie to hucznie oglądali mimo że tytuł już nie miał prawa do nich trafić xD