- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
19
Mi się szczerze wydaje, że jakby Casemiro padł w polu karnym w identycznej sytuacji jak Braith to poleciałoby tutaj parę banów za wyzwiska w jego stronę. Szanujmy się serio czegoś takiego się nie gwiżdże na ogół. Tego na Dembele część, by gwizdnęła, a część nie. Generalnie nie było większych błędów. A co jakby Leo strzelił z rożnego, którego nie było? O tym się nie mówi. Jak dla mnie sędziowanie było przyzwoite. Nie idealne, ale okej.
3
@masq popieram wypowiedź.
4
@masq Ja się zalożę, że real wtedy by karnego dostał ;)
3
@masq obiektywnie patrząc sędziowanie było słabe. Co to za argument, że popełniał też błędy na nasza korzyść jak ten z rożnym? Gość nawet pomylił Modrica z Nacho i dał Chorwatowi żółta za nic xD Pedri dostał żółta za zwykły faul na Casemiro, a Casemiro 3 minuty później zrobił dokładnie to samo na Pedrim i kartki nie dostał. Faul widmo na Viniciusie przy linii gdy zgubił piłkę i się obalił. Modric kopnął Albę w klate i też bez kartki. Dużo tego było, serio..
0
@joloskyy Modrić raczej dostał żółtą za pyskowanie/powiedzenie czegoś nieodpowiedniego.
5
@AlexDark00 nie, bo tę kartkę Manzano po chwili anulował i dał Nacho, ponieważ VAR mu tak podpowiedział. Modric mecz skończył ostatecznie bez kartki.
0
@masq nie gwiżdże się pewnie,że nie.
No ale jednak był ciągnięty? Był? Jego lot nie ma nic do rzeczy, inaczej nikt by uwagi nie zwrócił.
Kontakt był, chciał go zatrzymać? Chciał zdecydujmy się co jest faulem bo mimo wszystko to jest faul i nie wiem jak sędzia by się z tego wybronił. Według przepisów rywal zatrzymany nieprawidłowo, a dodał bo inaczej nikt by się nie zauważył że był kontakt.
Jak nie będziemy tęgo gwizdać to w polu karnym zaraz za koszulki się będziemy łapać bo to nie jest faul?