La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

konto usunięte

7

Swoją drogą pamiętam jak jeszcze nie tak dawno niektórzy się tu śmiali, że Królewscy mają w terminarzu Liverpool, Barcę i rewanż z Liverpoolem w ciągu kilku dni. A tu dwie wygrane, w rewanżu pewnie remis, albo po prostu wynik dający im awans do półfinału. I to wszystko bez podstawowego środka obrony. Zidane to naprawdę rewelacyjny trener, im trudniejszą sytuacje oni mają, tym lepiej sobie radzą. Naprawdę większa szansa, że oni przegrają z Alaves czy Elche niż z nami, z Atletico czy Sevillą.

2

@Yosemite Niby" tylko" klaszcze ,ale chłop zna się na swojej robocie :)

1

@Yosemite na jesieni to samo - mieli tydzień gdzie mogli odpaść z LM już w grupie i wywalić się w lidze - mecze z Sevillą, Gladbach, Atletico i Athletic - wszystko wygrali.

Real już tak ma, że zanim upadną, to trzeba 10 razy ich wbić w deski. Oni potrafią zajmować 3, 4 miejsce w lidze i zdobywać LM, potrafią dostać w plecy w klasyku 4-0, 3-0, żeby potem wygrać LM.

My musimy być absolutnie top, żeby wygrywać - LM wygrywaliśmy tylko jak zdobywaliśmy ligę.

0

@Yosemite odnoszę wrażenie, że im więcej drużyny z topu mają ciężkich meczu z rzędu tym lepiej grają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?