La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

5

Jedynie czego się obawiam to, że nasi mogą się spalić tak jak przed jesiennym Klasykiem.
Bo co do formy to jeżeli utrzymaliśmy ją z przed przerwy na reprezentacje to jestem spokojny o występ naszych.
Obyśmy jednak wyszli z podobnym nastawieniem jak na rewanż z Psg. Tutaj ogromną pracę będą musieli odegrać Koeman wraz z liderami drużyny - Messim na czele.

5

@Wossi61FCB mimo wszystko forma w pierwszym klasyku, a forma w 2021 roku to zupełnie inna liga. My od stycznia jesteśmy w totalnym gazie. Zobacz ostatnie mecze ligowe ;)

3

@michal26 To prawda, forma zupełnie inna i mam nadzieję, że to naszym doda ogromnej pewności siebie i pokonamy Real :)

2

@Wossi61FCB Ja jestem spokojny i wiem że rozjedziemy real. VeB!

3

@Wossi61FCB forma formą ale jeżeli my będziemy biegać jak biegamy to jestem spokojny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?