La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

9

Właściciel klubu Face2Face w Rybniku otrzymał kolejna karę 60 tys złotych. Ludzie zebrali się pod sanepidem w Rybniku i protestują. Została utworzona zbiórka, aby wesprzeć nękanego przez policję przedsiębiorcę.

Nigdy nie cisnąłem po policji, szanowałem ta prace, może mniej krawężników, ale każdy musiał przejść przez ten szczebel kariery(prawie każdy), ale w ostatnim czasie totalnie straciłem do nich szacunek. Ja wiem ze oni wykonują rozkazy, ale fakt ze nikt w żaden sposób nie protestuje jest smutny. Policja jest dla obywateli, a nie dla rządu, a oni chyba o tym zapomnieli. Mam wrażenie ze jakby premier powiedział ze maja strzelać do ludzi bez masek to by to zrobili. Kiedy skończy się bezprawne niszczenie ludziom życia...

1

@Janas11224 ja nie szanuję instytucji, ale indywidualnie policjantów szanuję bo jednak mimo wszystko narażają dla obywateli swoje życie. Inna sprawa że policja to służba mundurowa i mają swojego przełożonego który wydaje rozkazy, ale to już jak wspomniałem obecnie wina instytucji że policja robi to co jej każą zamiast działać zgodnie z prawem.

1

@Janas11224 Ostatnio z kumplem dostałem mandat 20 zł za maske o północy jak pusto wszędzie było(w Rybniku zresztą bo tu mieszkam) wiec wiesz xDD kabaret a nie służba.

1

@Kondziubarca ja ostatnio pod domem, o 1 w nocy jak z psem byłem, bo akurat przejeżdżali, w Gliwicach. Również 20 zł

0

@Janas11224 O kurde aż w takiej sytuacji? Nieźle im odbija.

0

@Kondziubarca serio nikt nie próbuje im uciec?

0

@jeyx77x 2 tygodnie temu uciekłem ale w ostatni piątek już nie było możliwości ;d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?