- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
2
Przyczyny przegranej Bayernu moim zdaniem są trzy. Pierwsza to brak skuteczności, druga to kompletna katastrofa w obronie w postaci Alaby, Süle, w zasadzie całej obrony. Natomiast trzecią jest dla mnie decyzje dyrektora sportowego Bayernu, Hasana Salihamidzicia. To jego wina, że Bayern nie ma kompletnie ławki. To jego wina, że ściągają takich ogórków jak Sarr, czy w tym sezonie Costa, który nie jest ogórkiem, natomiast nie zagrał żadnego dobrego meczu w tym sezonie. I szczerze mówiąc, jako sympatyk Bayernu. Teraz mamy plotki o kłótni Hasana z Flickiem. Jeśli to Hasan poleci, to będzie moim zdaniem dobra decyzja dla klubu. Natomiast jak to Hańsk poleci, to będzie to moim zdaniem najgorsza decyzja Bayernu w tej dekadzie. Wtedy sam pojadę na Sabener Straße, i sobie z nimi pogadam XD
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze ściągnęli Roje z Espanyolu :D
1
@Coutinho007 no o tym mówię, te kretyńskie transfery.
2
@MesQueUnClub96 To jest i tak kropla w morzu tego co nam serwowali tutaj Bartomeu, Robert Fernandez, Segura i Abidal :D
0
@Coutinho007 czy ja wiem? Moim zdaniem Sarr to jeden z najgorszych transferów tego wieku.
1
@MesQueUnClub96 wieku? Ci jest nie tak z Sarrem?
1
@MesQueUnClub96 muszę się zgodzić, słabo wygląda Bayern pod względem ławki. Taki Mandzukić, Perisic by ich zabawili
1
@MesQueUnClub96 zgadzam sie w 100 procentach .
Jesli sledzisz Bundeslige to widziales ze wiele razy ratuje ich Lewandowski
jesli ogladales mecz z Borussia to bylo 0-2 i wystarczylo podac dokladnie to Haalanda i bylo by po meczu, a tak Robert strzelil 2 bramki i uratowali wynik.Dzis zabraklo Lewego i wyniku nie uratowali
Alaba , Sule i Boateng to jest w obronie dramat , a Hasan przeprowadzil kiepskie transfery ( Sarr, Roja czy Costa ) Smiech na sali
Mieli Perisisca , wystarczylo 12 mln ale nie
0
@jeyx77x Oglądałeś jakiś mecz, gdzie grał? Jeśli tak to wiesz o co chodzi. Jeśli nie to musisz się przekonać :D