La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1286 Culés

1

"Zarówno Netflix, jak i Akson Studio zapowiedzieli, że powstanie kontynuacja pierwszego polskiego slashera. Za reżyserię znów odpowiadać będzie Bartosz M. Kowalski. Tym razem w obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabic, a rolę z pierwszej części ma powtórzyć Julia Wieniawa. Opis filmu brzmi: Adaś to młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze. Premiera zapowiedziana jest na październik 2021 roku".
Zrodło: film.org

Mam troche mieszane uczucia. Z jednej strony jedynka była słaba (dla mnie), chociaz ja tez duzo oczekiwałem od tego filmu. Przede wszystkim było beznadziejne aktorstwo - z tym grubaskiem w okularach uzaleznionym od gier na czele (gdzie za mało dali Cyrwusa, "Gruchy" i Mecwaldowskiego)
W dwojce wystapi Więcławek, ktory jest dla mnie bardzo ciekawym aktorem. Bardzo podobały mi sie jego role w "Belferze" i "All my friends are dead", stad licze, ze pociagnie ten film - bo talent i umiejetnosci ma. :)

1

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie idealnym podsumowaniem tego filmu jest ta urwana głowa, której twórcy nawet nie próbowali ucharakteryzować i ewidentnie widać że jest od jakiegoś manekinu :)

0

@Ojciec5tkidzieci mamy duży kraj a oni sobie znów wybierają na miejsce akcji Podlasie xD

0

@Ojciec5tkidzieci nie oglądałem ale opinię branży są takie że np Wieniawa gra tam doskonale. Nie lubię takiego typu filmów ale chyba musiał się jako jako obejrzeć skoro robią kontynuację

1

@Bykunn Owszem, Wieniawa gra okej. Ogolnie na nią jest niezly hejt, a zle nie gra. Tam problem jest z gosciem, ktory z nia najdluzej wystepuje (ten grubasek o ktorym pisze) bo jest mega cienki. Pozostali z młodych tez. Moze Gasiewska jakos trzyma poziom. Na pewno nie wykorzystano potencjału jaki ma Cyrwus chociazby. :) Grucha i Lubaszenko tez epizodyczne role.
Ja jednak z tych mlodych aktorow jak pisalem lubie Więcławka. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?