La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

2

Kto z PSG na pewno nie zagra? Kean i Neymar? Co z Verrattim i Di Maria? W sumie jak Kean ma koronę, to nie zaraził nikogo z drużyny?

3

@DaPi Ja się najbardziej obawiam Verrattiego, ale myślę, że tak jak byśmy zagrali z PSG jak wczoraj z Sevillą nie mieli by za dużo do powiedzenia.

7

@Coutinho007 musimy zagrać tak jak z Sevillę, ale PSG to półka wyżej jeśli chodzi o ofensywę. Oni z kontry będą zdecydowanie groźniejsi. Ale takie 5:1 dla nas bym wziął. ;)

0

@Bobo25 Gdybyśmy zagrali z PSG jak z Sevillą wczoraj to by za dużo nie mieli do powiedzenia. Cyrenejczyk z Destem na prawej odciął by pewnie Mbappe a jeszcze możliwe, że wróci Araujo. Grunt to wyłączyc Mbappe i Verrattiego ograniczać, oraz Di Marie, reszta to tam już wtedy nie bedzie jakimś mega zagrożeniem.

1

@Coutinho007 To byśmy wygrali, ale 1-0. :D Tam trzeba tworzyć sytuacje, a nie tylko z 16 metra strzelać w tłoku.

2

@Coutinho007 obawiam się że albo niedoceniasz umiejętności piłkarzy PSG albo przecieniasz nasze. Ale mogę to zrozumieć jak jeszcze trzyma po wczorajszym meczu. ;)
PSG aż tak się nie cofnie jak Sevilla. Oni tak nie umieją.

0

@Rewolucja123 Wolę wygrać 1:0 niż przegrać w tym wypadku znowu 4:1 np, jak mamy odpaść już na tej 1/8 to chociaż z głową.

0

@Bobo25 Pewnie tak ale pamiętam jak Emeryt się tak samo cofnął w 2017 na CN i każdy wie jak to się skończyło, mam nadzieję, że Pochettino się nabierze tak samo chociaż wątpie niestety. Ja jakoś nie wierzę, że uda się z PSG awansować, ale chociaż odpadnijmy z głową i zakończmy tą beznadziejną passę odpadania jak Lamusy.

0

@Coutinho007 Awans, innego wyniku w tym spotkaniu nie przyjmuje.

0

@Coutinho007 tam nam trochę szczęście i sędzia dopomógł. Poza tym Emereya już w Paryżu nie ma.
A i nie ma u nas jednego z głównych architektów tamtego wyniku Neya.

0

@Rewolucja123 No to się rozczarujesz bo na to szanse są nikłe, jeszcze mniejsze niż w 2017.

0

@Bobo25 Niby tak ale wczoraj zagraliąmy najlepiej jak potrafiliśmy i nie da się już lepiej, jedynie może bez karnego Cyrenejczyka to by było lepiej. Wczoraj to był max i sam sobie odpowiedz czy damy radę czy nie.

0

@Bobo25 i to była by woda na młyn

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?