La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 933 Culés

9

Jakość Busquetsa wciąż widać gdy gramy ze słabym rywalem, albo przynajmniej gdy gramy z drużyną, która nie podchodzi pod nas wysokim pressingiem.

Na podstawie meczów z tego sezonu w ciemno będzie można obstawić, że Busi z PSG będzie wyglądał źle. Zapewne zanotuje wiele strat, i ciężko będzie mu grać w środku pola piłki na przód bo na bank Pochettino zagęści centralną strefę z agresywnym doskokiem.

Z drugiej strony czy mamy jakąś lepszą alternatywę od Busquetsa? Według mnie nie. de Jong musi grać wyżej bo tam czuje się najlepiej. Koniecznie będzie trzeba kupić nowego pivota. Był Arthur, wyglądał blado, no ale Brazylijczyk nie grał na pozycji Busiego.

0

@Katalonbar tu nie chodzi o drużynę tylko o pomoc.
Busquets staje się słaby gdy drużyna w przeciwna ma w założeniach skupienie się na nim i atak jego osoby.
To Busquets jest mózgiem i musimy pamiętać że problemy Barcy tak ogólnie zaczęły się gdy pomoc rywali zaczęła zagęszczać przestrzeń Busquetsa.
Jeżeli PSG obierze Sergio za główny cel a my nie zagramy w tedy bezpośrednio to przegrany z kretesem

0

@jeyx77x to Busquets ma problemy kiedy rywal presuje .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?