La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

4

Myślałałem że Lukaku jest po 30, a tutaj niespodzianka 27 lat ma. W tym wieku do Barcy przychodził Luis Suarez. Romelu sufit ma jeszcze przed sobą. Może nie teraz, ale za rok można by było o niego powalczyć. Chyba że w planach jest transfer Hallanda.

konto usunięte

4

@kamiVeB na razie to w planach jest transfer Depaya ale my 5 baniek nie mamy

3

@Quavosk transfer zdecydowanie lepszego napastnika dla nas dodajmy.
Lukaku to jest wieżowiec o posturze czołgu a takiego profilu nie było u nas od czasów Zlatana.
Nie dla Lukaku, że względu na pieniądze i profil gracza. Depay może nie jest takim czołgiem ale za to równie dobrze trzyma się na nogach a w reszcie kwesti nie odstaję albo przewyższa Lukaku, będąc 9 dopiero któryś miesiąc.
Obaj panowie odbili się od Manchesteru, i ja wolę zdecydowanie Holendra

0

@kamiVeB Zrozum kolego i reszta która piszę o tych transferach za ponad 10mln. Barca jest bankrutem, tutaj teraz każdy tysiąc jest liczony, a Ci wyskakują z takim czymś hehe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?