- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
Liverpool kupił Kabaka, jeden z największych potencjałów w młodym pokoleniu, Klopp ma ludzi do gry 3-4-3 albo 3-5-2 .
Odbiegając od tematu mam wrażenie, że piłka idzie w stronę wahadeł i dobrze, gra stanie się bardziej szeroka i dynamiczna.
Sam Liverpool myślę,że kupi wahadłowego i z Arnolda zrobi pomocnika bo u niego widzę potencjał na dobrego rozgrywającego.
Cieszę się również, że Barca stara się grać tego typu formacjami a Koeman w meczu często zmienia formacje to bardzo dobre.
0
@jeyx77x Jak dla mnie Kabak przereklamowany jest. Straszne babole popełniał w Schalke.
0
@Coutinho007 z drugiej strony w tamtym sezonie grał jak totalny szef . Ma 20 lat i ogromny potencjał , nie ma co skreślać chłopaka po słabym sezonie w beznadziejnym schalke .Zycze mu powodzenia :D
0
@Coutinho007 grał w fatalnym shalke, Aroujo też by nie przetrwał w takiej drużynie. Zobaczymy teraz na ci go stać
1
@jeyx77x a jakich to piłkarzy mają do grania trzema obrońcami? Bo jeśli chodzi o środkowych obrońców to jest nowy Kabak, nowy Davies z Championship i kilku młodych dzieciaków.
Van Dijk, Gomez i Matip w tym sezonie mogą już nie zagrać.
0
@kryhaa Parę meczów oglądałem i po Locku też popełniał wielbłądy, zobaczymy jak poradzi sobie w LFC.
0
@jeyx77x Jednak w pojedynkach Araujo jest od niego lepszy według mnie.
0
@Coutinho007 zdecydowanie lepszy
0
@cat_r37 mówię przyszłościowo, raczej Van Dijk euro nawet ominie
0
@jeyx77x nie wydaje mi się żeby 3-5-2 było bardziej dynamiczne od takiego 4-3-2-1, z resztą czy te formacje jeszcze coś znaczą? My to momentami gramy 2-5-3 albo 2-3-5.
0
@mr_robot Niby tak, ale u nas to tylko na papierze jest bo wszystko się dzieje w środku i jest wymienność pozycji.