La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

48

Eric García - > Barcelona: Deal done. Piłkarz dołączy w czerwcu. Źródła klubowe również to potwierdzają. [Fabrizio Romano]

0

@BarcaInfo Jeden ze stoperów będzie musial więc odejść, ciekawe na kogo padnie.

4

@Coutinho007 Znając Barcelone to pewnie Araujo xD

konto usunięte

4

@BarcaInfo To już niech pójdą za ciosem i zaklepią też Depaya na lato, bo chłop też nie będzie w nieskończoność czekał.

1

@WisniaKala Nie no prezydentem nie jest już Bartomeu. Mam nadzieję, że ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet.

0

@LuisSalvano Chyba chcą Braithem grać następne sezony w ataku...

1

@WisniaKala Pewnie tak , zapewne Barca w zamian odda Araujo i Lengleta a także wpisze w zmiennych Garcii zapłatę agentowi 10 mln po rozegraniu kolejno 5 spotkań .

0

@ShawnC O Lengleta za dobrą cenę bym nie płakał jakoś mega, ale oddanie Araujo było by debilizmem.

0

@Coutinho007 Też mam nadzieję, że to będzie ktoś z tej dwójki

0

@WisniaKala Ronald i Eric to powinni być w przyszłości podstawowi ŚO.

0

@Coutinho007 Co do Ronalda się zgodzę. Jeżeli chodzi o Erica nie wypowiem się, bo nie widziałem go w akcji tak szczerze i nie wiem na co go stać

0

@Coutinho007 ja bym Lengleta nie sprzedał, Pique niech konczy karierę po sezonie i Araujo , Lenglet , Garcia , Umtiti wystarczą .
A nie stawialbym na Garcie tak w ciemno , bo nie wiadomo jak sie bedzie spisywal .
W dodatku biorac pod uwage zmianę na lewego środkowego obrońcę to nie wiadomo jak bedzie graj Araujo i Garcia .

1

@BarcaInfo mogli by podobne wieści na temat Depaya podać;)

konto usunięte

0

@jeyx77x No ja też na to liczę. Mam nadzieję, że ten temat nie umrze śmiercią naturalną.

0

@ShawnC Umtiti to ryzyko, Lenglet dobry tylko jako rezerwowy bo to żadna ostoja defensywy, Pique pewnie za to zostanie z 2 sezony tu jeszcze choć 34 lata już ma i nawet nie podjął się operacji, ale jest jeszcze Mingueza jako ten 4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?