- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 974 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 974 Culés
1
Chyba dziś nie, ale jutro trzeba w końcu poruszyć temat nieużywania La Rambli podczas meczów. To jest niepojęte jak dużo złego daje ten komentarz w trakcie, obraz gry jest tak zakrzywiony przez emocje czy nietrafne opinie "ekspertów" potem wyciągamy z tego wnioski, to zjawisko jest bardzo nie zdrowe zwłaszcza dla kogoś kto meczy nie ogląda.
Mecz bardzo dobry że strony obu ekip, setki po każdej ze stron a to co w dogrywce to w dogrywce musi zostać. Dembele nie powinien wyjść na drugą połowę, oddychał rękawami plus skurcze które definitywnie powinny zakończyć jego występ.
Można powiedzieć, że szklanego Dembele trzeba zapomnieć i wymazać z pamięci ( obym nie wykrakał)
Brawo za charakter, dużo nas kosztował ten mecz i trzeba mieć pretensje do Koemana tylko za to,że kiedy trzeba było ogrywać Konrada i Moribe to tego nie robił a dziś świeży skrzydłowy by nam zakończył mecz.
Boję się, że ten mecz wykończy naszą drużynę na dłuższą metę, RSSS tylko gorzej odczuję ten mecz i przewiduję że obie ekipy spuchną w najbliższym czasie.
Aroujo i linia obrony dziś na 5 bo mieli masę roboty i w zasadzie błędów nie popełniali, obraz meczu nie odda tego, że Sociedat klarownych okazji nie miało i Mingueza z Langletem wywiązali się o dziwo prawie w stupricebtach ze swoich zadań.
Czy coś trzeba dodać? No tylko to, żeby chłopaka w wannach lód nie stopniał bo regenerację jest bardziej niż kluczowa, oby jutro Real też przeszedł przez dogrywkę.
Depay ehh
Laporta/Font ogarnięcie to bo nie ujedziemy tego
0
@jeyx77x No ja mam nadzieję, że Laporta zdoła w styczniu sprowadzić Depaya. Czułem, że bez Leo to atak będzie dziś fatalny. Dembele coś tam próbował jako jedyny, ale niestety zbyt bystry to on nie jest.
0
@LuisSalvano nie mogę wyjść z podziwu,że on sprintował w 118 minucie, popełnił z 50 strat ale umówmy się gdyby nie on to kto