La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

1

Alaba będzie stoperem Realu i będzie nas wkurw do końca kariery

konto usunięte

0

@jeyx77x stoperem? XD chyba Bayernu nie oglądasz, przecież my byśmy wtedy strzelali 5 bramek na mecz.

5

@jeyx77x on jest słaby.

konto usunięte

12

@MesQueUnClub96 Kurcze szkoda że 5 bramek nie umiemy nawet Eibarowi wbić :/

konto usunięte

0

@Image mają lepszych ŚO niż Alaba, serio mówię

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 a ogarniasz może czemu taka zniżka formy? Wiem, ze chłopak lubił grać w pomocy i kiedyś jakieś plotki były o jego transferze do nas, to niby warunek miał być taki ze będzie w środku grał. W Bayernie większość czasu występował na LO, ale ostatnimi czasy tez trochę na SO gra.

konto usunięte

1

@DaPi znaczy to nie jest tylko zniżka formy, tylko Alaba nie radzi sobie w środku obrony, wychodzi sobie 5 metrów przed resztę obrony i robią się dziury. Być może na LO odzyskał by formę, ale tak raczej będzie grać Mendy. A poza tym Alaba będzie w Realu 3 stoperem (jeśli nie odejdzie Ramos)
A w pomocy to jak w Leverkusen wszedł do pomocy to miał 30% wygranych pojedynków. Więc tak średni wynik.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 w sumie w Bayernie tez od tamtego sezonu na LO jest Davies, to nie ma co się dziwić, ze Alibaba tam nie gra. Hmmm, jak wychodzi przed resztę obrony, to może faktycznie chce grać w środku :D ciekawe jakby spisywał się na SPD

konto usunięte

1

@DaPi ja specjalistą od gry nie jestem, byś musiał spytać jakiegoś kibica Bayernu co sądzi o grze Alaby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?