La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

1

Poszedłem spać o 12 w nocy i wstałem o 7:30, ale do godziny 5:35 przeżywałem swój najgorszy koszmar czyli świadomy sen.

Generalnie bardzo lubię świadomy sen bo dzieją się w nim rzeczy, które mają dużo wspólnego z rzeczywistością i często różnią się tylko doborem osób i wagą sytuacji, się to na prawdę nie jest ważne. Moje świadome sny są na tyle jasne, że mogę wybudzić się w dowolnym miejscu i czasie, jestem świadom, że śpię i często patrzę w śnie na zegarek. Wszystko jest świadome do tego stopnia, że w śnie mogę odczuwać kończyny, nos, palce i ruszać nimi - przynajmniej tak mi się wydaje, ale to może być prawda bo dziś się sam wybudzilem i miałem rękę z zegarkiem w ręku przed oczyma.

Jest jedną rzecz, której nie ogarniam, nie umiem latać, no po prostu nie wiem który zwój za to odpowiada,ale no nie umiem w pizdu, jest to flustrujace tak,że się wybudzam i zasypiam już w normalny sen.

7

@jeyx77x Musisz kliknąć kombinacje alt+f4 wtedy włączasz tryb latania.

0

@Bobo25 no i zupełnie na poważnie może tak się teraz stać

konto usunięte

4

@jeyx77x z tym lataniem to trochę ryzykowne. Jak w śnie patrzysz na zegarek i potrafisz sie wybudzić z zegarkiem w ręku to jeśli będziesz latał możesz sie obudzić tez lecąc a to nie skończy sie raczej pozytywnie hehe

0

@pasquda może, ale mieszkam tylko na piętrze więc damy rady!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?