La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

5

Wczoraj można było zauważyć że zupełnie inaczej wygląda nasza gra jak gramy z typową 9 która większość czasu spędza w polu karnym i absorbuje uwagę ŚO a nie jak to wygląda z Messim czy Griezmannem gdzie co chwila wracają się po piłkę do połowy i później nie ma do kogo grać.

0

@PolskiBarcelonista10 Dlatego obecność Messiego i Griezmanna razem na boisku nie ma racji bytu. Zgranie fatalne mają ze sobą i obaj chcą robić to samo. Już lepiej żeby ten Martin tam był na tej 9 bo robi miejsce kolegom a jak się uda i trzeba coś strzelić to to zrobi.

2

@Coutinho007 Dokładnie, wczoraj w końcu ustawienie wyglądało prawie idealnie (oprócz pedriego który nie grał na swoim miejscu) a tak to się okazuje że czasami gramy czterema "10" w jednym składzie :)

0

@PolskiBarcelonista10 No z czego dwie nie mają kompletnie ze sobą zgrania.

1

@Coutinho007 o ile na początku Griezman na skrzydle grał to Cou z Fatim i Messim robili na prawdę dużo dobrego z Sevilla się kombinacje zaczęły i o

0

@jeyx77x Orłowski w La Liga Bonita o tym wspomniał. Nie ma stabilnej 11 z przodu i jest lipa. Przodem Koeman rotujena różne pozycję a tu sobie ciepnie Antosia na PS, za chwilę na 9 żeby później dać go na 10, to samo jest z Messim, Pedrim, Coutinho... Dobrze, że w środku stałym bywalcem był De Jong i Busi a z tyłu Pique i Lenglet bez względu na formę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?