jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Przerwa od LR dopóki nie usunięcie błędu z reklamami. 13 raz zabieram się żeby to napisać bo 5 minut musiałem klikać, śmiech na sali
1
@kibicsportu a ja nie, miło by było choć jedną zimę nie słyszeć o tych pożal się boże skokach na lR
0
@szela1899 gdyby Pep był bardziej doświadczonym szkoleniowcem w tedy kiedy było trzeba i zastanowił się dwa razy to do dziś by tu Ibra strzelał;)
0
@D1OS to wiem i ludziom się absolutnie nie dziwie. Widzę w tym tylko drugie dno jak to @MESSIah16 mówi niżej.
No cóż jakaś glowa poleci jak by nas zamknęli
0
@Bykunn pożyjemy zobaczymy. Tym razem nie wierzę w przypadek
0
@MESSIah16 oni to wiedzą, to tyłko wymówka bo doskonale wiedzą, że zachorowania i tak by były teraz jest po prostu przyczyna.
Ci do Polski mam bardzo źle przeczucia i chyba emigracja się szykuję
0
@Chakalaka niestety przekonałem się już, że myślą w pewnym procencie,że to zakaz całkowitej aborcji. Przepraszam, za niedomówienia
1
Wywołanie strajków, żeby mieć na co zwalić za drugi lockdown.
Kaczyński ty geniuszu
7
Genialny plan Kaczyńskiego, kobiety niewiedząca o co protestują, wojna domowa w powietrzu, lockdown za rogiem.
Jest pięknie!
1
@obiektywny12 obiektywnie to mistrzostwo Atleti oraz przedostatnie mistrzostwo Realu to powinny być nasze tytuły, sędzia zawiniła
1
@clyde SA > wszystko
Dajcie Rockstar tę 6 w końcu!
1
@barcowy1899 zablokować przelewy Pereza?
2
Ja wam mówię,że z Realem będzie ta sama historia co z Calciopoli
2
@juliacicha brawo Juleczka!
0
@BarcaInfo pitu pitu i tak będzie grać Langlet z Pique.
Gdyby nie czerwone kartki naszych inteligentów to by nie miał minut w tym sezonie
1
@justfootball niech po prostu zagrają jak w dwóch pierwszych kolejkach tego sezonu
0
@BorzyKrzys San fierro, Los Santos i Vice City
0
@puyol_presidend5 sprawdzili to już jak miał 12 lat.
BVB to nie instytucja pieśni i tańca zespołu bingo emerytów z nowego Sącza tylko niemiecka machina pieniężna, w której pracują specjaliści i oni takiej wtopy by nie przeoczyli
0
@BarcaInfo ja w niego wierzę. Skoro Dembele dostał czwarty sezon to Umtiti zasługuje na trzeci;)
2
@macio_944 a nie wystarczy pojechać za granicę i dokonać aborcji?
0
@BorzyKrzys Deulofeu to fajny piłkarz, po okresie w Milanie dostał tu szansę,się szybko odpadł a szkoda, lubie takich skrzydłowych. Brakło czegoś w pewnym momencie i już raczej tego nie uratujemy, powinien zostać w Premier League
0
@itmustbejoke pamiętam xd dużo śmiechu z tego było w tedy
0
@Rewolucja123 mało kto widzi taka pracę na boisku a jednak dało to bramkę
0
W tamtym sezonie przyznam się bez bicia, że nie wyobrażałem sobie Ansu Fatiego na pozycji numer 9.
Grał sporo jednak strzelał mało, sytuacji też było mało.
Na początku z Osasunę, Valencia i dopiero potem z Interem i Levante x2.
Prawdziwy przełom nastąpił po lockdownie.
Leganes, Villareal, Alves no i w tym sezonie Ukraina, Real, Villareal x2, Fene, Celta.
Wygląda to znakomicie a liczby powoli przypominają poprzedni sezon, choć to dopiero samiutki początek sezonu.
Nogę ma ułożona na prawdę świetnie i trzeba sobie powiedzieć,że wie jak poruszać się w tym polu karnym.
Może okazać się nam za chwilę, że napastnik jest nam niepotrzebny bo mamy Ansu Fatiego, który będzie strzelał regularnie od najmłodszych lat.
Na skrzydle brakuje mu manianki i to niestety widać, szybko ucieka na strzał co zwykle kończy się jak widać bramką.
Poza tym jest na skrzydle Konrad i bardzo mi jest żal,że ten chłopak nie gra w pierwszym składzie. Dużo by się tej młodzieży zrobiło, ale Konrad to już typowy skrzydłowy, który mógłby mieć fajne połączenie z Destem;)
0
@pax przy pierwszej bramce uważam, że De Jong przekazał rywala Busquetsie bo wiedział,że nie zdąży.
Busquets Valverde i tp i wiemy co było dalej...
Dużo niezrozumienia i złego ustawienia bo gdyby przeszkodzili benzemie to było by dobrze;)
3
@pax w pomocy nie zgadza się parę rzeczy. Leo robi to czego miał nie robić, czyli wchodzi w paradę Cou bi w zasadzie od Celty tak jest. Jak Cou miał tam swoje zasady i gra była do niego to wyglądało to fajnie.
De Jong i Busquets to trochę kotwica.
Przy pierwszej bramce uważam, że było przekazanie sobie rywala. O tym nikt jeszcze nie wspomniał a tak mogło być. Trzecia to już stojano, ale nie chcę go tu winić bo wielu by stało na jego miejscu
0
@pax błędy były oczywiście! Choć zdecydowanie do wybaczenia. Mimo wszystko Vinicius w tym meczu nie mógł nic zrobić, Amerykanin bardzo mu utrudniał zadania. Pewnością siebie przy wyprowadzaniu piłki mi tak zaimponował,że o cię panie.
1
Langlet od czasu jak go rok temu w maju minął jak tyczkę Salah jest piłkarzem na drużyny 4- w dół w ligowej tabeli.
Proszę niech stanie się cud i Umtiti odzyska zdrowie!
Od meczu z Napoli gdzie jak idiota wszedł łokciem w każdym meczu popełnia głupie błędy a Pique stara się do niego dopasować poziomem kiedy tylko jest okazja.
Z przykrością muszę stwierdzić, że pod ogromną ilością względów Pique nawet nie stoi obok Ramosa.
1
@Rewolucja123
Będzie dziś podsumowanie Dest? Bardzo czekam na opis jego spotkania bo moim zdaniem był MOTM całego klasyku. Chyba jedyny co nie popełnił błędów tych kardynalnych i grał do przodu i skutecznie.
Szybko zapomnimy o Semedo
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.