jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM nie to kibice tak stwierdzili
91
No cóż. Trochę racji ma
1
Skąd oni wzięli tego Trincao
1
@HK23 Bednarek nie jest zły. Przypomnę, że zwykle musi się mierzyć z Auba, Wernerem, Aguero i innymi bykami,którzy aspirują o miano najlepszej 9 w Anglii. To nie dziwne,że go tacy zawodnicy robią, jak wyleliminuje błędy w ustawieniu w walce 1-1 to stanie się jednym z najlepszych obrońców premier League..
Transfer do Chelsea, United, Itp też by pomógł, ile można siedzieć u Świętych
9
USA może mieć niedługo fajny skład.
Na ataku jest Pulisik, Weah a może dołączyć Konrad. Niżej McKenny z Reyna mogą mieszać w przyszłości, w obronie Dest, ale i Matt Miazga oraz Yedlin.
Źle to nie wygląda a wysyp zawodników może dopiero nadejść. Życzę im sukcesów
0
@ViscaBarca123 illaix to talent na poziomie Juda Belinghama? Kto według ciebie zrobi większą karierę?
0
@Bernard777 pasuje, na Islandii jest tak od dawna;)
1
Szkoda mi odejścia Kubo, ale trochę też szkoda mi jego kariery. Czy królewscy to dobry kierunek? Moim zdaniem nie.
Jesteś Kubo i idziesz w wieku 17 lat do Realu, tego samego który wykłada 120 milionów na 3 Brazylijczyków, 150 na Hazarda i wysyła na "chwilę" Odegarda na wypożyczenie. To nie brzmi jak dobry plan, w ogóle nie. I teraz pytanie co z tego będzie? Real odrzuci Rodrygo, Viniciusa i Reinera dla Kubo? Albo posadzi Odegarda na ławce, żeby sympatyczny Japończyk tam mógł grać? U Zidana to nie przejdzie.
Myślę,że i tak Zinedin odejdzie za rok, najpóźniej za dwa ponieważ 6 lat to wystarczająco, Real będzie potrzebował świeżości.
Może przyjdzie ktoś kto znajdzie dla nich miejsce i nie zgubi balansu co i tak będzie trudne, bo patrząc na Real to nie są w ogóle gotowi do zastąpienia gwiazd.
W tym samym czasie prawdopodobnie odejdzie Marcelo, Ramos, Modric, Benzema i prawdopodobnie Kross, ale zostawiając Real, Czy to dobry pomysł był, żeby iść na te rywalizację? Myślę że to się nie opłaci Kubo, bo przecież Real myśli o Mbappe i ktoś będzie musiał zrobić out.
Myślę,że to pójście na pieniądze ( tak zakładam, bo to jedyny logiczny wniosek) wyjdzie bokiem Kubo. Mam wrażenie, że Barca miała dla niego miejsce i gotowy"staż" chłopak się wypiął i poszedł do największego rywala. Dla mnie brak szacunku do kibiców i swoich kolegów z juniorów Barcy. To już nie nasz problem, ale po cichu mówię, że kariery Japończyk nie zrobi.
Kto wie co by było z Ansu jakby był Kubo u nas. Na pewno nie żałuję,że to Fati dziś u nas gra a nie Kubo.
0
@Dior powiedz to Lengletowi
0
Spróbowałbym dziś zagrać bez Leo.
Dembele, Ansu, Cou i Griezman.
Niech ten Griezman zagra tak jak chce i będziemy mogli ocenić czy się nada czy nie. Poza tym minuty musi zacząć otrzymywać Dest, Puig i wiadomo Trincao, Pedri
1
@ronni37 i po co, wiadomo że poza kamerą nie mają masek. Nie bądźcie glupsi niż rząd
1
@Rust_Cohle van der sar
Maldini/ Carlos
Cantona
Drogba/Auba
14
@FC1899Barca Tesla to największy mózg w historii. Oby świat o nim nigdy nie zapomniał
0
@Tales_Omletu albo Real gra na stratę tego sezonu żeby ruszyć po Haalanda albo są tam ślepi
1
@koziar dettebayeo!
0
@Rewolucja123 Enrique wycisnął maxa przez prosty środek. To była sztuka zdobywać bramki 2-3-5 podaniami. Tęsknię za tym
0
@FC1899Barca w tamtym momencie to Dembele był lepszy
0
@Pogba czyli jak gram w klubie i chcę ćwiczyć,żeby grać to mogę?
0
@Rewolucja123 kolega kiedyś mnie poczęstował amnezja haze też ładnie klepie
0
@Chaoss ja myślę że kalistenika wam nie zaszkodzi
1
@didzejos moja ulubiona to chyba przeciwko Realowi w półfinale LM. To był kosmos.
Bramki Leo z Valencia w 2009 / 2010 polegające tylko na balansie ciała to majstersztyk i mogę to oglądać godzinami. Wszystko co polega na balansie jest piękne i tyle
1
@Tales_Omletu zmiana nocna nie śpi
5
@Mario96w ale masz rację, przecież podczas meczu tutaj jest tragedia.
Że szczytów jednej skrajności w otchłań drugiej i tak w kółko. Koeman 24 razy zwalniany a reszta wysyłana na transfer.
2
@Nolife1899 powiedz, że pisaka to domagalik i Srano już kręci odcinki
1
@sebasek99 no pewnie. Poza tym to jakieś mega osiągnięcie być papieżem? Pewnie w swojej dziedzinie tak, nawet największe, ale żeby uważać go za jednego z największych?
0
@Barcelismo no bo Madryt to kur**są
0
@BarcaInfo jak ta młodziutka kadra USA pojedzie na mundial to mogą niespodziankę sprawić
2
@4drian0 albo mojego wuja, bynajmniej nie Brzeczka
0
@tobiasson92 najrozsądniej było by zachęcić do zainwestowania w profesjonalne maski za 5 dych i mieli by spokój. Prosze w zgromadzeniach o zakładanie masek i starczyło by, każdy ma mózg i jestcswuadomo,że jak na coś ludzie umierają to trzeba uważać. Każdy by żył, zarabiał i nikt by nie stracił. A no i troszkę bardziej uważać na osoby starsze.
Politycy mieli by czyste papcie
7
@NeroTFP a zaraz święta i:" no i tak to jest, tak to się żyje"