0

@HK23 to się nazywa zawiść chyba nie?

2

@FafitFCB umiejętnościami najbliżej był Neymar.
Umiejętność brania na siebie odpowiedzialności, klubu czy kadry posiadł Neymar nawet trochę bardziej niż Leo bo w zasadzie pierwszy raz przypominam sobie żeby z kimś zawiódł i mam na myśli Bayern.
Ta umiejętność utrzymania się przy piłce w patowej sytuacji też miał Neymar i w sumie nadal ma, nie ma opresji z jakiej Brazylijczyk by nie wyszedł . Na takim samym lub wyższym poziomie miał to Iniesta

0

@Encore ale tak jeszcze nigdy nie zaczął

0

@HERORICH2 w tym sezonie wygra jakaś zagadka. Z tym terminarzem nie poradzi sobie żaden zespół, zwłaszcza, że w Anglii 3 zmiany i króciutkie ławki.
Stawiam Arsenal bo młodzież nie odstaję, Chelsea albo zespół bez gry w pucharach

0

@tristan87 a powinien

0

@Pogba po co kandydaci jak wiadomo, że @ViscaBarca123 wygra a reszta będzie się kłócić albo na Twitterze promować!

0

@betonito Conte to taki trener jak Mourinho, który ma popieprzone wynalazki jak Sahin, Altintop a z klasowych piłkarzy robi popychadła albo ich odpycha.
Depay, Mata w Chelsea teraz Alli i chyba tylko w Realu kogoś nie odrzucił kto miał karierę zrobić.
Niech Eriksen ucieka czym prędzej z tych brudnych Włoch. Ale by się przydał w takim Bayernie, BVB czy Sevilli

6

Najgorsze jest to że za dwa i pół miesiąca złota piłka FC barca.com

0

@Arkon Canal Plus is coning

0

@SiSenior niech jeszcze zrobią cis z tymi co jeżdżą po spożyciu

0

@tristan87 Czechy konkret kraj, nie pierd**się

0

@Barca1992 ja tylko to słyszałem, dla mnie to też abstrakcja bo to by znaczyło podwyżkę o 500%? Chyba

0

@ForcaMilosz wiesz, my Stegena kupiliśmy za frytki na stacji, myślę, że można wydać 20 milionów euro na 15 bramkarzy zagadek i zobaczyć kto jak się rozwinie. Bardzo bym chciał bramkarza wychowanka, albo kogoś jak Dinnaruma co broni już 4 lata a ma 21;)

0

@tbas serio myślałeś że jutro transfer?

0

Co myślicie?
Stegen chce być najlepiej zarabiającym bramkarzem na świecie ( mówi się o 18-24 mln euro)
Jeżeli Barca uważa że ich nie stać to albo Stegen zejdzie z wymagań albo odejdzie.
Biorąc pod uwagę perspektywę nowego zarządu to co powinna zrobić Barca?
Sprzedaż 28 letniego Niemca to kwota pewnie około 150 milionów euro czyli za bramkarza pieniądze niebotycznie duże, jednak Stegen to filar i kluczowa postać zespołu, która gwarantuję jakość.
Moje zdanie jest strasznie podzielone bo nie chciałbym tracić Matsa, ale...
Po pierwsze: utalentowanych bramkarzy jest od groma i jest w czym wybierać, zwłaszcza że z samych Polaków można by wybrać nie jeden talent. Wiele narodów ma przesyt, prawdziwy przesyt na tej pozycji, więc uważam, że nie było by problemem zastąpienie Ter Stegena młodym bramkarzem. Nie było by na dłuższą metę oczywiście bo początek nogi y być średni lub słaby.
Po drugie: kasa, z nią teraz może być różnie, a ponad sto milionów euro za bramkarza i to który zbliża się do 30? Dla mnie świetny interes. Barca ma i będzie mieć problemy z pieniędzmi więc zarobek nawet kosztem naszego bramkarza by mnie nie bolał.

Uważam, że ter Stegen to najlepszy bramkarz na świecie i w tej chwili kluczowa postać Barcy, niemniej jednak nie jestem pewien ile Marc będzie chciał grać w piłkę i na jakim poziomie będzie to robił. Bramkarze w wieku 30 lat są w super wieku, ale kontrakt w takim wypadku kończyłby się mu w wieku 33 lat i zarobiłby na nim około 20 milionów euro na sezon a to bardzo dużo.
De Gea przez całą karierę był topem a dziś by mu toporem głowę ścięli w Manchesterze za niektóre próby interwencji. Liorisa też bardzo wiek dopadł a przez lata był w genialnej formie. Podejrzewam, że pik Stegena może się po prostu skończyć jak Liorisa i De gei. Nie to że tak uważam bo coś tylko się o to obawiam i tyle.

Uważam,że na tej pozycji można znaleźć wielu nawet nastolatków do gry i zastąpili byśmy Stegena szybko jakimś talentem i to za grosze, tracąc bardzo na jakości, ale bardzo zyskując finansowo czym na dziś patrzę najbardziej.
Co myślicie?

1

@MESSIah16 może masz rację, ale myślę, że Odegard nigdy nie był tak dobry jak się o nim mówiło. Rozegrał dobry sezon w Holandii i bardzo dobre pół roku w sociedat.
Jego profil, podobnie jak Kubo moim zdaniem zniknie z futbolu w najbliższym czasie bo dziś i skrzydłowi i pomocnicy ofensywni nie kręcą lewą nóżka tylko grają piły i biegają po skrzydle jak Sprinterzy.
Mimo że Odegard umie grać fajnie technicznie i myśli szybko to uważam, że nie jest i nie będzie graczem który minie trzech, da pasa ja po prostu tego nie widzę;)
Haalanda to niestety maszyna i niedługo pójdzie do Anglii;)

0

@Maximus2 i chyba dobrze, pora na Canal Plus razem z premier league będzie pani La liga oraz liga mistrzów i elo

1

@badej60 oby jedna stacja to wzięła bo też zmieniam tv;)

0

@Herato ale mnie bolało to Copa dela Rey.
Szkoda,że nie udało się w tedy z nimi wygrać, choć na szczęście w następnym meczu zamknęliśmy im mordy

0

@RadekACCA młody Norweg ma ułożona stopę oraz wie jak sie znaleźć. Na jego miejscu srubowałbym prawą nogę i był na telefonie że Zlatanem bo od niego powinien się mnóstwa rzeczy uczyć.
Chłopak ma świetną aparycję i powinien na siłowni spędzać dużo czasu, żeby być praktycznie maszyna Ala Robert i Cr7

0

@neeed po co komuś kto nie wychodzi z domu

0

@NeroTFP a w styczniu minimalna nie wzrasta?

0

@Yosemite to United nie pasowało do Manchesteru.
Tam się nic nie zgadzało w tym ostatnim sezonie Mou i pierwszym Solsza.
Teraz mają grę na trzech mobilnych napastników, bo ani Greenwood ani Rashford to nie są skrzydłowi Boni oczywiście plus Cavani.
Myślę,że projekt Interu będzie się kończył po tym lub następnym sezonie, dużo tam dziadków a Lautaro z Erikenem długo tam nie wytrzymają, z resztą Conte też.
Lukaku wróci do Anglii

0

Problem nie jest w postępowaniu rządu
Problem jest w maseczkach, serio nie ma droższych,ale nie przepuszczających wirusa?
Przecież gdyby te maski działały to ludzie by się nie zarażali, a gdybym miał pewność,że płace 200 złotych za maskę w której mogę oddychać i na luzie żyć to bym ją kupił i normalnie pracował. W ten sposób nie możemy tego zrobić?

0

@DonMatteo901 Szymańskiego chcesz się pozbyć? XD

0

@Danny Gaucho już w styczniu!

2

@Sherem był Bielik przed kontuzją. Oby się odbudował i stanowił o sile razem z moderem!

0

@FranzMaurer dodaj ile tych asyst jeszcze.

2

@Yosemite w głowie dopisałem ostatnich lat, się tu już nie....

0

@Uukasz_93 i gra w Milanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?