0

@Jakchcesz PC i PS4 i 10 minut roboty z tego 5 pażysz herbatę;)

4

Gram sobie w PESA na x boxie i robię całą Hiszpanię i Anglię, robię podwaliny pod karierę po aktualizacji.

Zaobserwowałem parę rzeczy, to co rzuca się w oczy to kadra klubów jak PSG, Real, Bayern.
Są katastrofalne, po prostu w razie kontuzji grają juniorzy. Nie spodziewałem się,że Barcelona po tym sezonie skończonym 8-2 będzie mieć najlepsza kadrę na świecie.
Zarząd zrobił robotę i nieważne jak jest Bartomeu, ale kadra jest odmłodzona, na lata, z trenerem z dobrą perspektywa.
Czego nam brakuje? 9 tylko i wyłącznie - dziewiątki.
Mamy dwóch, trzech bramkarzy i dwóch z nich to wysoki i najwyższy poziom. Mamy czterech obrońców bo Todibo zaraz za super hajs w Fulhamie. Na jego miejsce przyjdzie nastolatek Garcia, którego Guardiola chyba specjalnie nam ogrywa.
Pique i Langlet do gry i do ogrania Aroujo, Garcia i Umtiti który zawsze może wróc do dyspozycji. Jest super!
Boki zmieniły się o Desta, ale jest Roberto, Alba, Firpo jeszcze i każdy z nich ma umiejętności które mogą się przydać, mimo że ten ostatni jest wypychany przez zarząd LR to coś tam potrafi i w dobie wirusa okaże się przydatny zwłaszcza w sezonie w którym.... Do tego wrócę.;)

Na pozycji jedynych dwóch pomocników defensywnych mamy przesyt.
Busquets który chyba łapie druga młodość, Pjanic i De Jong z pewną marką i profilem oraz wydolnością które mogą zapewnić płuca Barcelonie i w razie czego Alenia, który mimo, że kreatywności nie grzeczy to wybiegać mecz umie. Riqui, czyli mój ulubieniec może odejść na rok/ dwa do Portugalii albo Holandii i myślę, że wciągnie te ligi. Niech się ogrywa i po prostu czekajmy aż wróci ( zobaczcie w jakim wieku Xavi i Iniesta dojrzeli;)

Ofensywa to przesada, bo przypadkiem zlepilismy skład gdzie mamy na każdej pozycji paru graczy.
Cou który miał iść na emeryturę staje się filarem ( dzięki Baja musia)
Griezman który nam niejeden mecz wybiega i da dużo mimo opini specjalistów, Trincao czyli młody gniewny z polotem i technika, Dembele wracający z długiego wypożyczenia od L' Hospital F.C.
No i pewna dwójka graczy, Ansu, Pedri czyli śmiało można powiedzieć top 10 młodych talentów obok Camavingi, Greenwoda czy Cherkiego. Jest jeszcze stary- młody Leo Messi w roli 9 .
W kadrze jest jeszcze Brait, Rafinha, Oriol, Konrad. No kurcze, ma kto grać! To nie byle bolki. Brait ma determinację, Rafinha co jak co ale ma umiejętność choć kariera dawno temu w hamowała. Konrad młody talent a Oriol coś tam w Twente grał.
W kadrze jest głębsza przyszłość ponieważ jest Balde i Moriba, myślę, że w tej Barcy jest dla nich miejsce i pójdą droga Fatiego.

Real oszczędzał jak i większość klubów, ale to Barca głupim przypadkiem zrobiła fajna kadrę. A Semedo, Arthur, Suarez, Rakitic, Vidal odeszli i pieniążki z pensji zostały zaoszczędzone;).
W tym sezonie parę klubów przygotowało sobie kadrę na te ciężkie dwa lata: Barca, Inter, Chelsea, BVB
No i Anglia gdzie życie się jeszcze toczy, bo Arsenal, utd, Liverpool czy City mają jakąś tam głębię, ale reszta gigantów już niekoniecznie.
Pewnie nie jeden powie,że grubo przesadzam, ale czy na pewno?
Sezon zaczynamy późno, a skończymy wcześnie bo Euro a za rok mundial i nie wiadomo co z pucharem konfederaci, który powinien odbyć się w 2021. Kalendarz jest niebotycznie napięty i 5 zmian w lidze hiszpańskiej to błogosławieństwo dla Barcy, żeby przez ten trudny czas przeszła z jakimś tytułem i z w miarę spokojnym czasem. Co ma powiedzieć Real, który musi straszyć Brazolami, Asensio czy Joviciem. Wygląda to fajnie, ale na papieże. W rzeczywistości oni nie grają, Zidane im nie ufa, no i zwyczajnie to za mało jakości. Barcelona może sobie wsposcic Dembele i zrobi różnice w przeciwieństwie do Viniego, Asensio czy Rodrygo bo wraz ze zdrowiem, regularnością ma mnóstwo cech który pomogą Barcelonie. Po prostu gowniaze Barcy są lepsi od tych Realu, któremu przydałby się skład z 2016 z Jamesem, Kovaciciem, Morata, Balem czy Vazquezem.
Takie moje zdanie, zapraszam do dyskusji. Nie obrażajmy się tylko bo to nieładne

1

@emeu sam zastanawiam się nad przeszczepem włosów. Za grosze bo u mnie by to kosztowało 2-5 tysięcy. Elegancki interes za spokój do końca życia

0

@BarcaInfo czyli transfer

0

Eric Garcia.
Cała La Rambla jest zgodna, że to transfer potrzeby i kluczowy do naszej obrony.
Nie rozumiem trochę tej logiki, w kadrze jest 33l Pique, 27l Umtiti
26l Langlet, 21l Aroujo, 21l Todibo a my chcemy jeszcze 19l Garcie.
Po co? Wiara w Umtitiego przepadła już chyba bez powrotu co jest smutne i pokazuje ile w piłce znaczą dwa lata..
Langlet jest takim dobrym obrońca, ale to tyle bo ja drżę jak widzę przy nim rozpędzonego skrzydłowego, zresztą jeżeli chodzi o Pique to nie jest lepiej.
Umtiti nie dawał się robić i Aroujo też grzeszy pewnością i spokojem, szczerze? Wolę tę dwójkę niż Langlet dobry chłopak i Garcia rozgrywający obrońca. Uważam, że czas tego typów " masheranow" minął i nie zapowiada się żeby wrócił. Kupujemy Todibo, żeby go sprzedać? Ok, kumam taką politykę,tylko szkoda,że takich talentów na innych pozycjach nie łapiemy

0

@kkbarca szczerze? Aroujo jest na podobnym poziomie,ale ma stokroć lepsxe warunki

0

@Statistics a Cristiano? Do stówki we Włoszech dobiję pewnie

1

@ShawnC każdy klub może przygotowanie wav kadrę deczko szerszej, żaden problem

1

@Comentateiro super! Bystre oko i spojrzenie na piłkę z perspektywy szczegółów. Mało kto to potrafi, mój szacunek masz, również podzielam zdanie.

0

@ShawnC co na to Pele?

0

Pasuję, Depay przejdzie za darmo w czerwcu albo i już w styczniu. Lyon to dzbaniska. Piłkarz w top formie, kapitan zespołu i kluczowy piłkarz kadry Holendrów a Ci nie chcą się złamać xD

9

@Drozdu7 parędziesiąt depayow

1

@Katalonbar na balaidos przy dwa zero nie rotujemy xD

1

Komentarz usunięty

0

Griezman na PS wczoraj grał. Moim zdaniem dobrze, ale...
Mimo wszystko ruszał się do przodu, na prawdę się starał i był aktywny.
Raz mu dał Się Jong, chciał przełożyć, ale nie wyszło...
Cieszę się,że jest ambitny i jestem pewien, że pan Bóg mu za to odda.
Z Roberto średnio się rozumie, to chyba każdy widzi, zobaczymy

1

@VIPER2712 Bzdura. Wprowadzasz trzech budowlańców, czy członków drużyny?

2

@PatrykBarca co miał zrobić Koeman? Przy stracie gola/dwóch, Ansu by zszedł i kto by to ruszył? Najlepsza decyzja był Griezman .

0

@mrboom gdzie? Chętnie zaryzykuję za stówkę

0

@patry295 17 latek zagrał dwie trzy piłki prostopadle z których był znany w las Palmas, utrzymywał się przy piłce, nie tracił jej, miał chyba trzy odbiory ( przynajmniej tak zakodowałem) dwa trzy razy dotknięciem piłki napędził kontry.
Myślę, że Pedri na te dwadzieścia minut zrobił tylee, że zadowolony kibic w napływie eurofii mógł napisać, że zagrał cudo - zwłaszcza biorąc pod uwagę 17 lat;)

1

@donleoJR zawsze było że dwie żółte to czerwo ale bez pauzy

0

@pafcioxxx gdzie on miał dziś zagrać?

3

Neto zagrał kapitalnie!
Aroujo rzucony na sztorm na Pacyfiku zagrał świetnie i przeciwko Sevilli też musi budować swoją postać w pierwszym zespole.
Pedri jest genialny.
Cou zagrał... A nie ma o czym mówić;)
Griezman, no cóż, aktywny, ale brakło konkretów.
Trincao bardzo słabo zagrał, bo nie wykorzystał możliwości, ale w ustawieniu świetnie.
Leo i Alba - kapitalnie
De Jong wzór, sztanga dziś też super.

Chcę to oglądać!

2

@patrykzmc2000 był dziś zbędny, Pedri zagrał cudo, Trincao na pewno też lepszy w utrzymaniu piłki, szkoda że zawiódł dziś ale jestem dobrej myśli. Do pełni szczęścia brakowało mi zmiany Pjanicia za sztangę gdy ten zrobił faul taktyczny. Busi mógł krzyknąć "zmieniaj mnie bo mam żółtko i golimy lamusów"

0

Jak widziałem sprinty Leo to aż łza.
Wpuszczać kibiców na stadion i lecę na Barcę!

16

Za taką Barcę przexierpialem Liverpool, Romę i Bayern!

1

@Shad ja w ogóle bym nie biegł w jedną linię z Suarezem. Wystarczyło odbudować pozycję

1

@DLFCB żebyś kur nie wykrakał

1

@kamilo0066 przydałby się w pracy defensywnej

0

@Barca1992 myślę, że więcej w tym przypadku niż celowości, nie dawał bym czerwonej bo takie rzeczy wprowadzają okropną atmosferę.
W klasyku nikt by tam kartki nie dał bo to byłby skandal

0

Koniec tematu, nie mam nic do dodania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?