jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio spodziewałem się inwestycji z racji tego, że kasa wpływanie za Sancho i Haalanda. Goetze rzeczywiście zarabiał dużo i nic nie grał a co do obrońców to uważam,że BVB stworzyło tylko piłkarzy,że nie jeden poszedłby na szlif z myślą, że zara by odszedł za gruby hajs do City czy gdzieś indziej;)
0
Pozostawienie Sancho i transfer Juda to zbyt mało na Bundeslige. Na Dembele, Pulisiku, Aubie, Henriku i wielu wieku innych zarobili krocie, czemu gdy nikt nie mógł kupować to nie kupili perełek, gwiazd na teraz?
BVB świetnie trzyma się finansowo i nawet wykup Hakimiego był możliwy, zwłaszcza, że wypożyczyli" po znajomości" Reinera.
Aouar na rynku, Depay za grosze, wysyp prawnych i lewych obrońców na super poziomie, obrońcy? Upamecano, Garcia, Torres, Sarr, Kounde, Bastoni... Po rekomendacji był do wzięcia Zieliński ( wiadomo jaki to piłkarz) ale Can, Jude i Witsel to nie są i nie będą wirtuozi.
Jak nie teraz to kiedy? Nie wierzę, że BVB może bać się o hajs, Sancho, Reyna, Halaand i pewnie też Jude ( jak wszystko dobrze pójdzie) to będzie zysk na poziomie pół miliarda i to bez żadnych podbić cen, Haalanda i Sancho to już jest jakieś 300 milionów ( w normalnych okolicznościach) Reyna i Jude pójdą trochę później, ale wiadomo, że pójdą a ten drugi to będzie tak w Anglii rozchwytywany że mała głowa.
0
@Uukasz_93 trochę La liga mogła by ruszyć te Liga, trochę pozmieniać, urozmaicić.
Głupia sprawa- oświetlenie.
Campe nou i Bernabeu z Wandą wyglądają świetnie, Valencia, Sevilla czy Eibar to brzydkie sztuczne światło i to ma duże znaczenia.
Słaby marketing, odchodzący piłkarze, i wierni kibice - w Anglii te stadiony zawsze pełne i Ci kibice obok boiska jest to mega klimatyczne
10
@Tomo1989 jedno zdjęcie jest że stycznia, drugie z sierpnia
0
@eckov gdy był zdrowy ro grał w najważniejszych meczach. Dziwne kontuzję, wypożyczenia, ale gdyby był zdrowy od 5 lat - to dziś Cou nie byłby potrzebny
0
@tunczas4 Fatiego pod koniec PESA 2020 też nie było. Pedri jest we free agents.
Po pierwszej aktualizacji powinni ich dodać z twarzami do gry
0
@VenoM po meczach
0
@szymon6847 tak czy siak Werner tu nie pasuję. Piłkarz do kontr głównie i tyłem do bramki średnio
2
@DawidekFCB 3-4 do 0
Biorę pod uwagę czynnik normalnego presezonu, piłkarze powinni być w dynamice dlatego mogą już grać lżej i postrzelać
0
@Nazio87 czyli co?
1
@NeroTFP ten strzał Leo to nie była żadna setka
0
@MESSIah16 słabo? Ocampos, Dominguez, Palocios, Lo Celso, Dybala w dobrym wieku i zresztą dużo by wymieniać
0
@ObiektywnyKibic121 rok temu w tekstach De Jong był szybszy od Dembele
0
@kamilop w tym sezonie nasza pomoc to przedłużenie obrony, atak i skrzydłowi obrony będą stanowić o bramkach i akcjach. De Jong, Pjanic, Busquets, Alenia są potrzebni tylko do rozbijania ataków
1
@Kamilos84 ludzie czepiają się,że powiedział że tu nie ma projektu, ale nikt nie mówi o tym,że odchodzi bo czuję że więcej dać drużynie nie może. Wyjmujemy z kontekstu to co kontrowersyjne i szukamy dziury w całym
0
@Pawlak1992 myślę,że jutro ruszy. Trzeba w administracji troche policzyć, zadzwonić tu i tam.
Nie zdziwię się jak jutro będzie oficjalka Depaya, albo poniedziałek/ wtorek
1
@Fabik Depay. Bo jest Emerson, Todibo i Aroujo i od biedy Wague.
Dest i Garcia to luksusowe talenty
0
@Hubso to dużo jak na koszykówkę? Nie orientuje się zbytnio
2
Btw, wiadomo ile zarabia?
0
@Bagsik88 chodźby Ci matke zbluzgali to i tak byś mecze oglądał
0
@Arkon Messi na napad za benzynę a Jadon Sancho na skrzydło
2
Mam wrażenie, że kibice stawiają się w roli najważniejszych w całym tym przedsięwzięciu zwanym piłka nożna. Pomijając te bzdury,że gra się dla kibiców co jest kłamstwem i rzuconym sloganem bo gdyby nie pieniążki jakie klubowi daje kibic to nikomu by się stadionu otwierać nie chciało. Ale nie o tym, bo o Leo.
Za Leo idą legendy klubu, Suarez, Puyol, Valdes i nie tylko. Tu fabregas da like, tutaj Xavi pości oczko, i się nagle zbiera największe tuzy klubu, które są tu od 20-30 lat i sobie dały skórę pokroić za barwy ( w odróżnieniu od kibiców, którzy nawet nigdy na meczu nie byli) i oni jednogłośnie stoją za Leo. To pytanie brzmi, kto ma rację Leo i legendy klubu, czy Bartomeu który kręci gdzie może,żeby wina spadła na Leo?
Kibice już odlecieli, bo wiedzą wszystko najlepiej nie będąc ani sekundy w Barcelonie. Messi nie powinien być kapitanem - słyszę codziennie. Kapitanem musi być Ter Stegen! - słyszę codziennie. I tu i tu pytam się czemu? Bo Leo jest cichy, nie motywuje, Marc krzyczy i ustawia drużynę!!!1!1
Po pierwsze primo - Messi jest kapitanem bo go szatnia wybrała i hierarchia jest ta sama od lat dla każdego zrozumiała, no prawię xD
Po drugie primo ultimo - Stegen krzyczy!1!1!11
A no krzyczy, ustawia, dyryguje itp
Jak każdy ku**a bramkarz na świecie, bo taka jego zas***a rola, bramkarz widzi najwięcej i dlatego dyryguje całym zespołem.
Rok temu wyszedł Machday i pokazał różnice w osobowości Leo i Stegena, rzeczywiście Stegen jest jeszcze cichszy i spokojniejszy niż Leo-,-
Sytuacja ciągnie się dłużej i dłużej i kibice wariują i z tego wszystkiego zaczynają widzieć wine w Leo. Który powinien zrobić pielgrzymkę po 8-2 i tylko dla tego,że kibice tego chcą, bo czują się upokorzeni ... Nie wiem czym i nie wiem czemu, bo normalny człowiek umie odróżnić rozrywkę od prawdziwego życia, chociaż kogo to obchodzi
1
@mindbender84 "tak właśnie Hitler manipulował ludźmi, no nie róbcie tak ludzie"
2
@PatrychoO to nie tylko ja mam problemy z bieganiem w snach? Okropne uczucie btw
1
@Abominacja tylko piłkarze wiedzą co się dzieję w środku więc grzecznie i ty i my powinniśmy zamknąć mordy i nie mieszać się nie w nasze sprawy. ja wierzę tym którzy się tu wychowali i myślę, że to oni wiedzą najlepiej czy Suareza wyrzucono czy uzgodniono porozumienie. Bartek jest mistrzem dobrej miny do złej gry, ale ludzie dalej mają czelność wierzyć w jego zasłony dymne
0
@rafalnac87 CD Lugo
1
@DaPi planuję od przyszłego roku iść na fizjoterapię gdzieś blisko łodzi
0
@wroclawianin89 nie ma KMS w roku
1
"Każdego więźnia sentymentów wpieprza katarakta"
0
@FCB24 no co, woda do beczki do kreski, potem w pizdu owoców kiwi, z dziesięć kilo cukru, jakieś dżemy owocowe, drożdże, dolewasz wody zamykasz beczkę i elo