1

@Khajio spodziewałem się inwestycji z racji tego, że kasa wpływanie za Sancho i Haalanda. Goetze rzeczywiście zarabiał dużo i nic nie grał a co do obrońców to uważam,że BVB stworzyło tylko piłkarzy,że nie jeden poszedłby na szlif z myślą, że zara by odszedł za gruby hajs do City czy gdzieś indziej;)

0

Pozostawienie Sancho i transfer Juda to zbyt mało na Bundeslige. Na Dembele, Pulisiku, Aubie, Henriku i wielu wieku innych zarobili krocie, czemu gdy nikt nie mógł kupować to nie kupili perełek, gwiazd na teraz?
BVB świetnie trzyma się finansowo i nawet wykup Hakimiego był możliwy, zwłaszcza, że wypożyczyli" po znajomości" Reinera.
Aouar na rynku, Depay za grosze, wysyp prawnych i lewych obrońców na super poziomie, obrońcy? Upamecano, Garcia, Torres, Sarr, Kounde, Bastoni... Po rekomendacji był do wzięcia Zieliński ( wiadomo jaki to piłkarz) ale Can, Jude i Witsel to nie są i nie będą wirtuozi.
Jak nie teraz to kiedy? Nie wierzę, że BVB może bać się o hajs, Sancho, Reyna, Halaand i pewnie też Jude ( jak wszystko dobrze pójdzie) to będzie zysk na poziomie pół miliarda i to bez żadnych podbić cen, Haalanda i Sancho to już jest jakieś 300 milionów ( w normalnych okolicznościach) Reyna i Jude pójdą trochę później, ale wiadomo, że pójdą a ten drugi to będzie tak w Anglii rozchwytywany że mała głowa.

0

@Uukasz_93 trochę La liga mogła by ruszyć te Liga, trochę pozmieniać, urozmaicić.
Głupia sprawa- oświetlenie.
Campe nou i Bernabeu z Wandą wyglądają świetnie, Valencia, Sevilla czy Eibar to brzydkie sztuczne światło i to ma duże znaczenia.
Słaby marketing, odchodzący piłkarze, i wierni kibice - w Anglii te stadiony zawsze pełne i Ci kibice obok boiska jest to mega klimatyczne

10

@Tomo1989 jedno zdjęcie jest że stycznia, drugie z sierpnia

0

@eckov gdy był zdrowy ro grał w najważniejszych meczach. Dziwne kontuzję, wypożyczenia, ale gdyby był zdrowy od 5 lat - to dziś Cou nie byłby potrzebny

0

@tunczas4 Fatiego pod koniec PESA 2020 też nie było. Pedri jest we free agents.
Po pierwszej aktualizacji powinni ich dodać z twarzami do gry

0

@VenoM po meczach

0

@szymon6847 tak czy siak Werner tu nie pasuję. Piłkarz do kontr głównie i tyłem do bramki średnio

2

@DawidekFCB 3-4 do 0

Biorę pod uwagę czynnik normalnego presezonu, piłkarze powinni być w dynamice dlatego mogą już grać lżej i postrzelać

0

@Nazio87 czyli co?

1

@NeroTFP ten strzał Leo to nie była żadna setka

0

@MESSIah16 słabo? Ocampos, Dominguez, Palocios, Lo Celso, Dybala w dobrym wieku i zresztą dużo by wymieniać

0

@ObiektywnyKibic121 rok temu w tekstach De Jong był szybszy od Dembele

0

@kamilop w tym sezonie nasza pomoc to przedłużenie obrony, atak i skrzydłowi obrony będą stanowić o bramkach i akcjach. De Jong, Pjanic, Busquets, Alenia są potrzebni tylko do rozbijania ataków

1

@Kamilos84 ludzie czepiają się,że powiedział że tu nie ma projektu, ale nikt nie mówi o tym,że odchodzi bo czuję że więcej dać drużynie nie może. Wyjmujemy z kontekstu to co kontrowersyjne i szukamy dziury w całym

0

@Pawlak1992 myślę,że jutro ruszy. Trzeba w administracji troche policzyć, zadzwonić tu i tam.
Nie zdziwię się jak jutro będzie oficjalka Depaya, albo poniedziałek/ wtorek

1

@Fabik Depay. Bo jest Emerson, Todibo i Aroujo i od biedy Wague.
Dest i Garcia to luksusowe talenty

0

@Hubso to dużo jak na koszykówkę? Nie orientuje się zbytnio

2

Btw, wiadomo ile zarabia?

0

@Bagsik88 chodźby Ci matke zbluzgali to i tak byś mecze oglądał

0

@Arkon Messi na napad za benzynę a Jadon Sancho na skrzydło

2

Mam wrażenie, że kibice stawiają się w roli najważniejszych w całym tym przedsięwzięciu zwanym piłka nożna. Pomijając te bzdury,że gra się dla kibiców co jest kłamstwem i rzuconym sloganem bo gdyby nie pieniążki jakie klubowi daje kibic to nikomu by się stadionu otwierać nie chciało. Ale nie o tym, bo o Leo.
Za Leo idą legendy klubu, Suarez, Puyol, Valdes i nie tylko. Tu fabregas da like, tutaj Xavi pości oczko, i się nagle zbiera największe tuzy klubu, które są tu od 20-30 lat i sobie dały skórę pokroić za barwy ( w odróżnieniu od kibiców, którzy nawet nigdy na meczu nie byli) i oni jednogłośnie stoją za Leo. To pytanie brzmi, kto ma rację Leo i legendy klubu, czy Bartomeu który kręci gdzie może,żeby wina spadła na Leo?

Kibice już odlecieli, bo wiedzą wszystko najlepiej nie będąc ani sekundy w Barcelonie. Messi nie powinien być kapitanem - słyszę codziennie. Kapitanem musi być Ter Stegen! - słyszę codziennie. I tu i tu pytam się czemu? Bo Leo jest cichy, nie motywuje, Marc krzyczy i ustawia drużynę!!!1!1
Po pierwsze primo - Messi jest kapitanem bo go szatnia wybrała i hierarchia jest ta sama od lat dla każdego zrozumiała, no prawię xD
Po drugie primo ultimo - Stegen krzyczy!1!1!11
A no krzyczy, ustawia, dyryguje itp
Jak każdy ku**a bramkarz na świecie, bo taka jego zas***a rola, bramkarz widzi najwięcej i dlatego dyryguje całym zespołem.
Rok temu wyszedł Machday i pokazał różnice w osobowości Leo i Stegena, rzeczywiście Stegen jest jeszcze cichszy i spokojniejszy niż Leo-,-

Sytuacja ciągnie się dłużej i dłużej i kibice wariują i z tego wszystkiego zaczynają widzieć wine w Leo. Który powinien zrobić pielgrzymkę po 8-2 i tylko dla tego,że kibice tego chcą, bo czują się upokorzeni ... Nie wiem czym i nie wiem czemu, bo normalny człowiek umie odróżnić rozrywkę od prawdziwego życia, chociaż kogo to obchodzi

1

@mindbender84 "tak właśnie Hitler manipulował ludźmi, no nie róbcie tak ludzie"

2

@PatrychoO to nie tylko ja mam problemy z bieganiem w snach? Okropne uczucie btw

1

@Abominacja tylko piłkarze wiedzą co się dzieję w środku więc grzecznie i ty i my powinniśmy zamknąć mordy i nie mieszać się nie w nasze sprawy. ja wierzę tym którzy się tu wychowali i myślę, że to oni wiedzą najlepiej czy Suareza wyrzucono czy uzgodniono porozumienie. Bartek jest mistrzem dobrej miny do złej gry, ale ludzie dalej mają czelność wierzyć w jego zasłony dymne

0

@rafalnac87 CD Lugo

1

@DaPi planuję od przyszłego roku iść na fizjoterapię gdzieś blisko łodzi

0

@wroclawianin89 nie ma KMS w roku

1

"Każdego więźnia sentymentów wpieprza katarakta"

0

@FCB24 no co, woda do beczki do kreski, potem w pizdu owoców kiwi, z dziesięć kilo cukru, jakieś dżemy owocowe, drożdże, dolewasz wody zamykasz beczkę i elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?