0

@Gaudi79 BVB które mnóstwo kasy uzbierało w ostatnich latach miało okazję żeby nawiązać walkę i ściągnąć paru chłopa. Było info i Depayu, OL jest zdecydowany na sprzedaż Aoura, Dest do wyjścia też był, Neres z resztą też.
Belinghama im dużo da, ale bardzo chciałem, żeby BVB powalczylo z Bayernem póki ten ma krótką ławkę i póki mają Sancho i Haalanda

0

@FC1899Barca tym naturlis to rozjeb i posprzatales

0

@Simon_1899 a właśnie patrzę i moje konto obecne ma 997 dni, zaraz kolejny tysiak w mojej karierze pyknie;)

0

@MysticCat ja the same a stronę przeglądałem od wiosny 2010 i meczów że Stuttgartem

2

@Cwaniak4 mogli by w TV pościć;)

1

@ObiektywnyKibic121 mecz to jeden wielki interwał

1

@didzejos widać w Barcelonie ruch, wymienność pozycji z przodu a tego nie było od Enrique, myślę,że z tą ławka, przygotowaniem fizycznym, możemy dużo wygrać;)

0

@covidout jak bezpiecznie to czemu szklanej

0

Jak byłem małym brzdącem to wymyśliłem sobie, że...
- czemu auta nie mają wbudowanych magnesów na zderzakach? Przecież dzięki temu by się nie rozbijały... W aucie wystarczyło by zrobić latanie jak w kosmosie ( stan nieważkości) i wszystko było by dobrze..

Dziś się wiele słyszy o futurystycznym pomyśle na to i na tamto, hologramy na telefonach, autopiloty w autach dzięki którym możesz nawet spać w podróży, różnej maści sztuczna inteligencja i coraz nowocześniejsze roboty, a co z motoryzacja? Ktoś słyszał w jakim kierunku chcę to iść? Czy mechanizmy stworzone z myślą, żeby podczas wypadku nic nikomu się nie stało? Czy raczej metoda zapobiegania i sztuczna inteligencja na drogach która zapobiegnie wypadkom i błędom ludzkim?

Czemu jesteście bliżej? Czy coś idzie w tym kierunku? Jaka jest przyszłość pojazdów?

0

@Slazmi najgłupsze stawianie oporu w historii

0

@bartoszekkk Emerson kurw......

0

@student97r myślę, że paręnaście milionów za każdy rok było by mile widziane. To jest dramat, do więzienia powinno się iść za 100%potwierdzenia.
Zawsze mnie zastanawiało czemu nie podpina się skazanego do maszyn i nie sprawdza czy kłamie xD

0

@LucaBrasi wygryzienie Pavarda to też super łatwa sprawa przecież

1

@BarcaInfo go to Juve!
Chociaż gdyby Milan miał grać z Ibra i Suarezem to chciałbym to zobaczyć!

0

@joloskyy w 2020 były jakieś dwa nonemy i chumi z Cuenca a nie Ansu. Nie rozumiem tego, ale mam nadzieję, że 6/5 października z twarzą otrzymamy Ansu, Konrada, Iliaxa, Aroujo, Trincao i cała pięknie skomplementował a kadrę!

0

@Jacu327 Ajax/BVB

0

@laikike1 to jasne, wyobrażam sobie że to nie jest łatwa kasa i raczej zabawa gdy masz już pieniądze albo inwestora

0

@NaFazieHitman trochę pierdzielenie bo sporo rzeczy musiało się złożyć żeby Bayern osiągnął taki sukces w tym sezonie. Dziadowskie nie jest dobre bo mało brakowało, żeby Bayern wypadł z topu, nikt nie robi transferów Bonnie ma kasy ale Barca musi i tyle. Kto ma inwestora jakoś żyje no i inni sprzedają a reszta czeka

1

@joloskyy w 20 też od kwietnia nie i mnie CH strzela. Oby dodali wraz z aktualizacją;)

0

Co La rambla myśli o developerce? Wydaje mi się dosyć jasnym układem, który wymaga cierpliwości, jeżdżenia, załatwiania i nakładu finansowego oraz nosa czego potrzebuję potencjalny kupiec, ale nie znam osób które się tym zajmują i z doświadczenia mogą coś powiedzieć.
Nie szukam roboty czy coś, po prostu się interesuję:)

1

Dziwi mnie poruszenie Destem skoro mamy Emersona który miał w La liga świetne statystyki w tamtym sezonie oraz jest bardzo groźnym obrońcą. Dałbym mu szansę;)

1

@donleo12 nie pamiętasz jaki talent ma Dembele, w tym roku dopiero 23 lata skończył, dajmy mu czas, jak wróci do formy to rozwali a Konrad niestety nie ma przyszłości w Barcy. Marzę żeby wziął go Ajax albo BVB na szlif;)

0

@BarcaInfo właśnie w ten sposób nie można z Lyonem zagadać?

0

@Criss18Barca parę miesięcy i będzie szczepionka i po robocie

1

Po co Dest jak jest Emerson?

1

@Suzu się ja się cieszę, że Dembele przestrzelił z tym Liverpoolem

0

@BARCA_FOR_EVER już glosy się zgadzały wczoraj także easy!)

1

@klopx nie rozumiem, jak Barca może wyjąć taka perle a ma problem z kupnem kogoś na już lub sprzedać kogoś.
Barca od pewnego czasu przoduje jeżeli chodzi o skauting. Wyciągnęliśmy z dvpy Trincao, Mine, Todibo, Marlona, Aroujo, Arthura, Malcoma, Pedriego do tego można dodać Fernandeza czy Reisa.
Wiele się słyszy o słabej strukturze transferów w Barcy, się te transfery to majstersztyk bo na każdym zarobiliśmy a dwóch z nich to talenty czystej postaci i ludzie którzy będą warci niedługo dużo dużo

0

Setien przypomina mi tego głuchoniemego z Van Helsing, dlatego mnie trochę przeraża

0

@Swistus172 jednak Puig

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?