jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaudi79 BVB które mnóstwo kasy uzbierało w ostatnich latach miało okazję żeby nawiązać walkę i ściągnąć paru chłopa. Było info i Depayu, OL jest zdecydowany na sprzedaż Aoura, Dest do wyjścia też był, Neres z resztą też.
Belinghama im dużo da, ale bardzo chciałem, żeby BVB powalczylo z Bayernem póki ten ma krótką ławkę i póki mają Sancho i Haalanda
0
@FC1899Barca tym naturlis to rozjeb i posprzatales
0
@Simon_1899 a właśnie patrzę i moje konto obecne ma 997 dni, zaraz kolejny tysiak w mojej karierze pyknie;)
0
@MysticCat ja the same a stronę przeglądałem od wiosny 2010 i meczów że Stuttgartem
2
@Cwaniak4 mogli by w TV pościć;)
1
@ObiektywnyKibic121 mecz to jeden wielki interwał
1
@didzejos widać w Barcelonie ruch, wymienność pozycji z przodu a tego nie było od Enrique, myślę,że z tą ławka, przygotowaniem fizycznym, możemy dużo wygrać;)
0
@covidout jak bezpiecznie to czemu szklanej
0
Jak byłem małym brzdącem to wymyśliłem sobie, że...
- czemu auta nie mają wbudowanych magnesów na zderzakach? Przecież dzięki temu by się nie rozbijały... W aucie wystarczyło by zrobić latanie jak w kosmosie ( stan nieważkości) i wszystko było by dobrze..
Dziś się wiele słyszy o futurystycznym pomyśle na to i na tamto, hologramy na telefonach, autopiloty w autach dzięki którym możesz nawet spać w podróży, różnej maści sztuczna inteligencja i coraz nowocześniejsze roboty, a co z motoryzacja? Ktoś słyszał w jakim kierunku chcę to iść? Czy mechanizmy stworzone z myślą, żeby podczas wypadku nic nikomu się nie stało? Czy raczej metoda zapobiegania i sztuczna inteligencja na drogach która zapobiegnie wypadkom i błędom ludzkim?
Czemu jesteście bliżej? Czy coś idzie w tym kierunku? Jaka jest przyszłość pojazdów?
0
@Slazmi najgłupsze stawianie oporu w historii
0
@bartoszekkk Emerson kurw......
0
@student97r myślę, że paręnaście milionów za każdy rok było by mile widziane. To jest dramat, do więzienia powinno się iść za 100%potwierdzenia.
Zawsze mnie zastanawiało czemu nie podpina się skazanego do maszyn i nie sprawdza czy kłamie xD
0
@LucaBrasi wygryzienie Pavarda to też super łatwa sprawa przecież
1
@BarcaInfo go to Juve!
Chociaż gdyby Milan miał grać z Ibra i Suarezem to chciałbym to zobaczyć!
0
@joloskyy w 2020 były jakieś dwa nonemy i chumi z Cuenca a nie Ansu. Nie rozumiem tego, ale mam nadzieję, że 6/5 października z twarzą otrzymamy Ansu, Konrada, Iliaxa, Aroujo, Trincao i cała pięknie skomplementował a kadrę!
0
@Jacu327 Ajax/BVB
0
@laikike1 to jasne, wyobrażam sobie że to nie jest łatwa kasa i raczej zabawa gdy masz już pieniądze albo inwestora
0
@NaFazieHitman trochę pierdzielenie bo sporo rzeczy musiało się złożyć żeby Bayern osiągnął taki sukces w tym sezonie. Dziadowskie nie jest dobre bo mało brakowało, żeby Bayern wypadł z topu, nikt nie robi transferów Bonnie ma kasy ale Barca musi i tyle. Kto ma inwestora jakoś żyje no i inni sprzedają a reszta czeka
1
@joloskyy w 20 też od kwietnia nie i mnie CH strzela. Oby dodali wraz z aktualizacją;)
0
Co La rambla myśli o developerce? Wydaje mi się dosyć jasnym układem, który wymaga cierpliwości, jeżdżenia, załatwiania i nakładu finansowego oraz nosa czego potrzebuję potencjalny kupiec, ale nie znam osób które się tym zajmują i z doświadczenia mogą coś powiedzieć.
Nie szukam roboty czy coś, po prostu się interesuję:)
1
Dziwi mnie poruszenie Destem skoro mamy Emersona który miał w La liga świetne statystyki w tamtym sezonie oraz jest bardzo groźnym obrońcą. Dałbym mu szansę;)
1
@donleo12 nie pamiętasz jaki talent ma Dembele, w tym roku dopiero 23 lata skończył, dajmy mu czas, jak wróci do formy to rozwali a Konrad niestety nie ma przyszłości w Barcy. Marzę żeby wziął go Ajax albo BVB na szlif;)
0
@BarcaInfo właśnie w ten sposób nie można z Lyonem zagadać?
0
@Criss18Barca parę miesięcy i będzie szczepionka i po robocie
1
Po co Dest jak jest Emerson?
1
@Suzu się ja się cieszę, że Dembele przestrzelił z tym Liverpoolem
0
@BARCA_FOR_EVER już glosy się zgadzały wczoraj także easy!)
1
@klopx nie rozumiem, jak Barca może wyjąć taka perle a ma problem z kupnem kogoś na już lub sprzedać kogoś.
Barca od pewnego czasu przoduje jeżeli chodzi o skauting. Wyciągnęliśmy z dvpy Trincao, Mine, Todibo, Marlona, Aroujo, Arthura, Malcoma, Pedriego do tego można dodać Fernandeza czy Reisa.
Wiele się słyszy o słabej strukturze transferów w Barcy, się te transfery to majstersztyk bo na każdym zarobiliśmy a dwóch z nich to talenty czystej postaci i ludzie którzy będą warci niedługo dużo dużo
0
Setien przypomina mi tego głuchoniemego z Van Helsing, dlatego mnie trochę przeraża
0
@Swistus172 jednak Puig