jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MemphisDepay00 De Jong i Puig jednak minimalnie przed Trincao
0
@horang słucham?
0
@XBlairrX ten sam wzór co Hajto wymyślił przy transferze Glika do Monako?
0
@VenoM usuń bo się przyjmie...
4
@lucca87 no Depay wczoraj 90
11
Jak ten Drinkao będzie tak kręcił za jskisz czas w Santander to ja chcę wiedzieć czemu umiemy wyłowić takie PERŁY jak Aroujo, Trincao, Pedri a mamy problem, żeby kupić podstawowych zawodników na już.
Poza tym w końcu 400 mln się zwróciło dziś Griezman, Dembele i Coutinho strzelali, szczerze nigdy nie wierzyłem,że taki widok zobaczę
0
@tobiasson92 te 5 zmian to lek na wszystko a jak widać kadrę mamy fajna
2
@Patrykl145 nie! Wraca do sił!
0
Narzekania są tragiczne, zwłaszcza że kolega z Drużyny przeciwnej strzelił niezłego spadającego liścia i obrona tego była prawie niemożliwa;)
Minus to że pomoc nie przecieła piłki która musiała i takie sytuacje niestety mają miejsce
1
@barcelonaLM niestety sporo racji w tym jest, bo czasu mało i zwykle na początek się puszcza tych pewnych
0
@Pawlak1992 znaczy, gdybym mógł żyć za darmo to pewnie że tak, ale chciałbym mieć warunek, musiałbym poświęcić ten czas na czymś innym niż konsola xD
Podróże były by nierozłącznym elementem życia. Jak coś to poświęcę swoje życie na podróże tylko i wyłącznie, jak ktoś chce mi to zasponsorować to czekam;)
1
@MesQueUnClub96 nie widzisz tu logiki serio?
0
@Joe_Pesci grał kapitalnie przez dwa lata a klub sam sobie zrobil problem dając mu kontrakt rodziny na wypadek jakby zachciało mu się robić operacje
0
@FafitFCB jak zetnie te kudły to będzie w końcu lepiej grał:D
1
@MemphisDepay00 Pogba byłby dziś na poziomie Iniesty czy Xaviego gdyby zamiast Mou trafił na trenera, który chce wykorzystać jego najlepsze atuty na najlepszej pozycji, kontuzję też przeszkodziły
0
@SamuraJack wybijcie sobie Leo w pomocy, przecież to niemożliwe i niedorzeczne
1
@IronSanHybrid miało by takie działanie sens, jakby Barca była na skraju bankrymuctwa i musiała pozbyć się Ansu ale skład w tedy uzupełnić kilkoma graczami nie jednym Lautaro
1
@Jakchcesz albo Sergio Sztanga Busquets, też lubiane
0
@maatiixx młody Pogba i mówią, że większy talent niż Fati, myślę, że pogra dwa lata trochę tu i trochę tu i stanie się filarem
0
@arkasath myślę, że przy tej Anglii i Francji nic by nie ugrał
0
@dymator każdy na świecie wie że w Barcy jest syf i każdy dobrze wie że to okazja żeby wziąć kogoś za grosze
3
@VenoM Sergio Sztanga Busquets mnie na łopatki rozwala
1
Ale się cieszę,że dziś zobaczę Dembele, Cou, Pedriego, Puiga, Konrada, Moribe i Trincao
0
@XBlairrX dostał z półtora miesiąca temu
0
@TheNekro94 czemu dłużej?
0
@KapiFCB przecieram oczy ze zdumienia, że Milik uważał się za rozchwytywanego. Słaby napastnik i tyle
7
@BarcaInfo Nike popełnia błąd kardynalny
0
@DaPi pająki robią dużo dobrego w domu więc nie zabijam, jak przeszkadza to go przetransportuje
2
@cchesterr43 tam na szczęście nie ma meneli, zjeździłem od południa do północy i nic;)
0
@cchesterr43 stolica piwa, omówmy się klasa sama w sobie