1

@Pressinho no i Edison to kur** :D

1

@Bykunn o współczesności w ogóle nie pomyślałem. Bill zrobił coś czego skutki zobaczymy na starość jak na wszystko spojrzymy z perspektywy

0

@BarcaInfo obyś się mylił xd

1

@Sysia11 zmienne to nie głupi pomysł, ale powinni je przyznać za inne rzeczy, nie za mistrzostwo xd

32

Jedno trzeba sobie powiedzieć...
Amigosi to najlepsze określenie w tym roku, to brzmi komicznie i strasznie w jednym xD

0

@BarcaInfo pewnie Van De beek przyjdzie, mam takie przeczucie

0

@tristan87 Griezman w odróżnieniu od Amigosow ;D ( piękne określenie) jest chłopem który będzie tyrać jeszcze przez 6 lat i nie zestarzeje się tak szybko, zwłaszcza, że jego główny atut to gra bez piłki, ruch, inteligencja a kunszt strzelca można nabywać całe życie

0

@LuisSalvano przyczyny i skutki drogi kolego

0

@student97r Barca umie sprzedawać, ale nie umie dbać o sprzedaż zawodników i nie umie zarządzać kontraktami. Ogrom pieniędzy jakie dostaje Suarez to przesada, mimo że w swoim czasie zasługiwał

4

Kolega zadał pytanie niżej o najwybitniejszego Polaka, ja Adam pytanie o najbardziej wybitną jednostkę na świecie, która zrobiła krok dla ludzkości, który da, dał albo daje najwięcej ludziom, albo ktoś, kto przewyższył ludzkość i zrobił coś nieosiągalnego dla zwykłego śmiertelnika... Ciężko wybrać kryteria, wybory też nie są łatwe.
Stawiam na Pana Nikola Teslę.

14

@Wilczeq pewnie Kopernik, Jagiellończyk, Currie - Skłodowska, Dmowski, Piłsudski, Wałęsa, Bolek Chrobry... Ciężko wybrać jednego, sukces ma zwykle wielu ojców.

0

@marcin000019 kobiety nie chroń. Nie znam kontekstu, ale pamiętaj jedno. Albo trzymasz dystans i wszystko za mordę albo dajesz i pozwalasz sobię. Manipulacja, dużo czarowania i możesz wszystko

3

@msmsms żałuję że nigdy z tej bezczelności nauczycieli nie korzystałem.
Dwie lekcje- kartkówka, bajka bo mało materiału i zwykle proste rzeczy. Pyk łatwa ocena
Trzy lekcji i odpowiedź i kolejna łatwa ocena.
Za dwa tygodnie jakiś sprawdzian ma który wszystko umiesz i pod koniec września trzy oceny i masz z głowy przedmiot do połowy listopada

0

@capoN często zwolnię na tyle,że pozostaję jedynka i ruszyć od nowa, sprzęgła w pezocie jest bardzo czułe

0

@Omoziu nikogo nie olał, ja Jestem kwielkim kibicem Leo i nie czuje się olany i rozumiem cała sytuację

0

@cules100pro po ilu walkowerach dyskwalifikacja?

0

@Omoziu jaki brak szacunku? Płci wy pier... Za przeproszeniem. Leo jest definicją Barcy i jej największą legendą, on może robić co chce bo sobie na to zapracował. Jak ten śmieć Bartomeu robi wszystko, żeby utrudnić Leo cel a wy jeszcze pierdzielicie,że powinien się lepiej zachować xd czyli co zrobić? Grać w projekcie który go nie interesuję z ludźmi których krytykują wszystkie legendy Barcy? Otwórzcie oczy

2

@Zoker szkoda mi Mounta, Abrahama. Ciągnęli ten wózek i ciężko będą mieli

0

@dv7wisnia treningi oni mają rano

0

Przyjaciele, przyjaciółki. Szukam miejsca w górach gdzie dostanę góralski klimat wewnątrz apartamentu, pensjonatu w Zakopanem/ Małe ciche z widokiem na góry- balkon, taras cokolwiek.
Ktoś był, czy ktoś może coś polecić
Chcę wyjechać w poniedziałek rano:)

0

Proszę o Depaya tylko tyle

0

@Majkel12 yes, I dont

5

@Shad a ludzie mają czelność bronić Bartka i jechać po Leo. Gdybym ja tu rządził to bym permy wrzucał kto głupszy. I teksty typu Leo to chuj nie kapitan bo ucieka jak się pali, klapki na oczy i mydło Bartka w nich - kino

0

@SeeleyBooth w sumie Anglia w uni EUROPEJSKIEJ nie jest więc może prawnicy Leo pomyśleli...

0

@pacior95 Messi pewnie piwko piję i śmieje się z tego że kibice widzą w miliarderzy chęć zarobku

2

@kibicsportu jak se wyobrażamy,że wracam do domu po robocie i jest ciemno już to mnie szlak strzela. Dla mnie ciemno mógłby być o 10 nawet

2

@MesQueUnClub_87 50 % udziału przy bramkach w tym sezonie powinno skończyć dyskusję;)

1

@`Sin nigdy nie będę oceniał rodziców którzy mają niepełnosprawne dziecko. Praca 24 na h w ciazkich warunkach i robisz to po to żeby ktoś przeżył i najczęściej ktoś kto nawet nie wie,że jest w pobliżu rodzic. Mój wujek ma córkę niepełnosprawna - ma 15 lat, nie na x nią kontaktu i całe życie na wózku. Jest to przypadek nieuleczalny i ciągle ćwiczenia poprawiają malutki procent. Straszne i nikomu nie życzę takiej przykrości. Życzę tym dzieciom spokojniej o szybkiej śmierci, żeby nie męczyły się w postaci życia których nigdy nie chciały.

3

Nie wiem ile się ceni Yaya Toure ale na miejscu Legii zapłaciłbym każdy pieniądz,żeby go ściągnąć chociaż na rok. 37 lat, bez klubu, tygodniówkę ma prawo chcieć jaką chcę, ale transfer byłby bombą

0

@patrykzmc2000 smutne jest wychwalanie tak przeciętnego napastnika, oshimen szybko da zapomnieć o Miliku kibica Napoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?