1

@BarcaInfo u Guardioli się nie sprawdził to w Barcy się sprawdzi?

0

@Melman chyba do 50 pokoleń, Leo z samego Instagrama i wiecznego kontraktu z Adidas ma parędziesiąt klocków ojro

1

@FC1899Barca " Mati spójrz na taki Bayern Juppa Henkesa"

0

@Grubson06 wszystko dzieł na pół

1

@Ratamahatta wierzę też w ustawienie opierające się na dzisiejszym PSG czy Bayernie, chodzi o pozycję które się zmieniają, raz jesteś na boku potem na napadzie a potem znów na skrzydle;)

2

@Rudi35 Jan ok ale Dorian ble

0

@msmsms a mu nie powinniśmy resocjalizowac?

1

@Ratamahatta myślę, że po to chce ściągnąć Depaya. Myślę, że chce stworzyć duet z holendra i Francuza

0

@Damian11 młoda, uniwersalna dziewiątka, która ma rok do końca kontraktu, trzeba go kupić

11

@BarcaInfo i tyle z rewolucji xd

1

@itmustbejoke 2012. Przecież w tedy mu piłki prawie nie zabierali

0

@messi564 mi chyba właśnie chodzi o zwykłego piłkarza, który będzie dobrze grał w obronię i będzie mnie to cieszyć. Nie możemy wymagac od zarządu Davisa

1

Taki Bernat byłby generalnie super transferem

0

Słyszałem, że w Wielkiej Brytanii nie ma czegoś takiego jak urlop macierzyński, tzn kraj Ci za to nie płaci nie ma najniższej krajowej i jest kobieta zostawiona sama sobie. Jak to wygląda, ktoś Coś wie na ten temat

0

@msmsms jeden z nich jest od klopa czyli prawdopodobnie zapomniałby jak się gra w piłkę i innym miejscu. Tak jak cała masa piłkarzy

6

Leo i Suarez i tak kiedyś odejdą więc zacznijmy się przyzwyczajać do Barcy bez nich. Sytuacja jest taka, że a Leo nie pasuje i do Cou i Griezmana i musimy to tak rozstrzygnąć żeby oni mogli ze sobą grać, Messi mógłby odejść do City i tam się spełnić a Barca mogła by powoli żyć w czasach post Messi. Regularność w trofeach i tak stracimy więc nie lepiej postawić na talenty jakie mamy i poświęcić jakiś sezon, dwa trzy,żeby to zaczęło chodzić?

0

@Azi myślę, że legenda która grała u boku Cruyffa, Pepa i z charyzmą Puyola i Maldiniego może sobię tam wejść i powiedzieć, gramy tak i tak i nikt mi tu nie będzie pyskować.

0

@Szicek10 niektórzy myślą mózgiem a nie sercem;)

2

@Crack18 tak mam jedną i dwie przyjaciółki i połówki wszystkich osób nie mają nic przeciwko

1

@Cvzx nigdy nie odszedł, chłonął po jednym meczu na gorąco i tyle

2

@HansLanda myślę,że albo Leo albo Griezmann, Cou, Dembele, Trincao, Pedri, Puig. Leo zabiera 3-4 pozycję i ani ofensywny pomocnik nie pogra ani skrzydłowy ani napastnik. Uważam że to jedyny moment na to,żeby pokazać jajca i uwolnić Leo i barce z tego związku który już nic nam nie przyniesie, inaczej Marnujemy potem jak ofensywny którym Leo nie jest zwykłym dzielić

0

Uwazam że czas najwyższy, żeby odszedł Leo i Luis

0

@Beztroskii nie, starczy półśrodków. Albo oni odejdą teraz albo odejdą kiedy zostaną zgliszcza

0

@Janiama za rok kończy mi się kontrakt i nikt go nie zatrudni za taką kasę, albo zniżka albo emerytura

14

@Mathew86 jeżeli będzie chciał iść do muzeum lotnictwa to ma iść do muzeum lotnictwa ku**a jego mać

0

@Adamski69 xDDDDDDDDDDD

0

@Kuczek no to jest spojrzenie Guardioli, więc raczej gra w dziadka jest ważna

3

@tobiasson92 Depay jaki?

2

@Bartek22 jak Anglia na prawej obronie. Walker, Van Bisaka, Trent, Tripier, Arons, Walker - Peters

0

@PeteR10 raz odeszlisny i skończyło się trypletem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?