jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo u Guardioli się nie sprawdził to w Barcy się sprawdzi?
0
@Melman chyba do 50 pokoleń, Leo z samego Instagrama i wiecznego kontraktu z Adidas ma parędziesiąt klocków ojro
1
@FC1899Barca " Mati spójrz na taki Bayern Juppa Henkesa"
0
@Grubson06 wszystko dzieł na pół
1
@Ratamahatta wierzę też w ustawienie opierające się na dzisiejszym PSG czy Bayernie, chodzi o pozycję które się zmieniają, raz jesteś na boku potem na napadzie a potem znów na skrzydle;)
2
@Rudi35 Jan ok ale Dorian ble
0
@msmsms a mu nie powinniśmy resocjalizowac?
1
@Ratamahatta myślę, że po to chce ściągnąć Depaya. Myślę, że chce stworzyć duet z holendra i Francuza
0
@Damian11 młoda, uniwersalna dziewiątka, która ma rok do końca kontraktu, trzeba go kupić
11
@BarcaInfo i tyle z rewolucji xd
1
@itmustbejoke 2012. Przecież w tedy mu piłki prawie nie zabierali
0
@messi564 mi chyba właśnie chodzi o zwykłego piłkarza, który będzie dobrze grał w obronię i będzie mnie to cieszyć. Nie możemy wymagac od zarządu Davisa
1
Taki Bernat byłby generalnie super transferem
0
Słyszałem, że w Wielkiej Brytanii nie ma czegoś takiego jak urlop macierzyński, tzn kraj Ci za to nie płaci nie ma najniższej krajowej i jest kobieta zostawiona sama sobie. Jak to wygląda, ktoś Coś wie na ten temat
0
@msmsms jeden z nich jest od klopa czyli prawdopodobnie zapomniałby jak się gra w piłkę i innym miejscu. Tak jak cała masa piłkarzy
6
Leo i Suarez i tak kiedyś odejdą więc zacznijmy się przyzwyczajać do Barcy bez nich. Sytuacja jest taka, że a Leo nie pasuje i do Cou i Griezmana i musimy to tak rozstrzygnąć żeby oni mogli ze sobą grać, Messi mógłby odejść do City i tam się spełnić a Barca mogła by powoli żyć w czasach post Messi. Regularność w trofeach i tak stracimy więc nie lepiej postawić na talenty jakie mamy i poświęcić jakiś sezon, dwa trzy,żeby to zaczęło chodzić?
0
@Azi myślę, że legenda która grała u boku Cruyffa, Pepa i z charyzmą Puyola i Maldiniego może sobię tam wejść i powiedzieć, gramy tak i tak i nikt mi tu nie będzie pyskować.
0
@Szicek10 niektórzy myślą mózgiem a nie sercem;)
2
@Crack18 tak mam jedną i dwie przyjaciółki i połówki wszystkich osób nie mają nic przeciwko
1
@Cvzx nigdy nie odszedł, chłonął po jednym meczu na gorąco i tyle
2
@HansLanda myślę,że albo Leo albo Griezmann, Cou, Dembele, Trincao, Pedri, Puig. Leo zabiera 3-4 pozycję i ani ofensywny pomocnik nie pogra ani skrzydłowy ani napastnik. Uważam że to jedyny moment na to,żeby pokazać jajca i uwolnić Leo i barce z tego związku który już nic nam nie przyniesie, inaczej Marnujemy potem jak ofensywny którym Leo nie jest zwykłym dzielić
0
Uwazam że czas najwyższy, żeby odszedł Leo i Luis
0
@Beztroskii nie, starczy półśrodków. Albo oni odejdą teraz albo odejdą kiedy zostaną zgliszcza
0
@Janiama za rok kończy mi się kontrakt i nikt go nie zatrudni za taką kasę, albo zniżka albo emerytura
14
@Mathew86 jeżeli będzie chciał iść do muzeum lotnictwa to ma iść do muzeum lotnictwa ku**a jego mać
0
@Adamski69 xDDDDDDDDDDD
0
@Kuczek no to jest spojrzenie Guardioli, więc raczej gra w dziadka jest ważna
3
@tobiasson92 Depay jaki?
2
@Bartek22 jak Anglia na prawej obronie. Walker, Van Bisaka, Trent, Tripier, Arons, Walker - Peters
0
@PeteR10 raz odeszlisny i skończyło się trypletem!