jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@betonito a czemu Koeman zmienił doktora w klubie? Dembele - kontuzję, słabszy Cou i Griezman.
To wszystko przygotowanie fizyczne, które było dla tej trójki bardzo ważne, zresztą vdks każdego jest ważne i to odpowiada na pytanie, czemu każdy z naszych zawodników notuje regres
2
Jestem właśnie na praktykach.
Od 8 zajmuje się niepełnosprawnymi dzieciakami ( masaże, rehabilitację)
Połowa zwyrodnień to wina rodziców i niestety z dużą liczbą przypadków można dziecko wyciągnąć nawet w 90 procentach z przypadłości, trzeba tylko wykonywać ćwiczenia 2,3 razy dziennie a nie 1 w tygodniu u terapeuty. Z opini doświadczonych kolegów wiem, że rodzica się zwyczajnie nie chcę. Smutne to wszystko
1
@kerouac czasem tak, mamy okropną mentalność, sąsiedzi na zachod i południe nas po prostu biją na głowie
1
@Visca el Barca !! W kontrakcie było, że może odejść za darmo do końca sezonu, który się przedłużył. Myślę, że dla wielu osób jest to zagwostka
0
@`Sin w debiucie dwie asysty,ale żadnej nie zaliczyli
0
@DaPi i tak i nie, jeżeli przyjdzie Cou, Pedri, Trincao zostaną a Dembele się ogarnie to ciężko o miejsce na skrzydle a na 9 i 10 zostaje Griezman i pewnie Depay
1
@BarcaInfo a potem przychodzi jeden z drugim i narzeka,że nikt nie odszedł
0
@FC1899Barca dziś ma rację, ale gdy pisał La cabarete to wstyd mi było
1
@MaTt_BarcaFan 5 października.
Podstawy
0
@Ermitano dwie godziny? Może zna żyć przecież!
Weź się do roboty i nie rób sobie żadnych przerw
1
@Comentateiro ja jestem ciekaw czy zostawimy naszym dzieciom nasze konta czy założeniu im nowe z dopiskiem jr
1
@BarcaInfo nasze relacje są dobre a on został nowym trenerem Barcy.
Brzmi jakby był z jakimś defektem ten Memfis
0
@MarioVeB! Miałem tak gdy tworzyłem sobie na nowo zegar. Codziennie 5:00 bez problemu. Niestety w moim przypadku spać mi się chciało o 19
0
@VIPER2712 za frytki przyjdzie teraz bo za pół roku może już za darmo
1
@kerouac brak pokory
0
@Pressinho wrócił a gra świetnie, oglądałem cała rehabilitację na Instagramie, pełna profesja i zaangażowanie. To już nie ten gówniaz z Manchesteru
0
@bartoszekkk pisałem do niego na Instagramie, mówi, że zobaczy co z tego będzie
0
@Dargani chyba każdy kto ma pojęcie o sporcie od dawna wie,że Leo odpuszcza, żeby grać całe mecze. Rok temu go łydka zakuła bo w poprzednim sezonie biegal więcej niż zwykle. Jego defekt i tylko tak sobie z tym może radzić
1
@marcin000019 smutne jest to że każda legenda wspiera Leo poza kibicami którzy wiedzą jedna wielka kupe xd
0
Komentarz usunięty
0
@Nicko ciężko przebić Leo więc i tak uczciwie Ronaldo nie jest mu chodźby równy
0
@aleksande_r myślę, że spokojnie
1
@Joe_Pesci dlatego regularnie trzeba się umawiać na piłkę, chociaż na naszym wiejskimi boisku nie graliśmy dawno i z reguły gramy na pobliskich orlikach itp
2
@tobiasson92 poprostu chcę odejść xd co to obóz pracy jest xd
2
@10SzymonBarca10 on nawet słowa nie powiedział a już stracił. Beznadziejnych kibiców ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@fcbheroes da!
5
@Kusco15 dostaje już od dawna tyle i jednak nie odszedł, wnioski?
0
@bartekvisca baja, tylko ten Bernardo zbędny strasznie
0
@Ghotti dobry, nawet bardzo. Jest trochę dziwny później- to prawda ale zakończenie jest śliczne. Sporo można wynieść z tego serialu