2

Spędziłem większość tygodnia za granicą czeską i również byłem w Pradze.
Dla mnie to jest niedoceniony kraj a przez Polaków olany niemiłosiernie.
Często słyszy się, że to przez to że pościli Niemców przez Pragę a Polacy postawili się w Warszawie.
Pragmatyzm Czechów mi imponuje, żadnych masek, używają ci co uważają za słuszne, można palić gdzie się chce ( dziwnym trafem brak petow na ziemi)
Policji nie interesuje czy pijesz piwo przy nich lub w parku ( dziwnym trafem menelstwa nie ma praktycznie NIGDZIE. Naród ateistów a przeszłość religijna jest szanowana a kościoły są w genialnej kondycji, każdy ma dystans, szacunek i jakiś spokój. Czesi dbają jak o złoto o swoję zbiorniki wodne bo i woda czysta i plaże nie zdychają pod smiećmi.

Pierwsze polskie słowa/zdanie ( zapisane) wychodziło od języka czeskiego co każde nam sądzić, że język Polski wywodzi się od Czechów.
"Daj ac ja pobrucze, a ty poczywaj"

Od dłuższego czasu Jestem zafascynowany granicą południową i nastawienie do Słowaków i Czechów w Polsce jest albo obojętne albo negatywne, powinniśmy o wiele bardziej szanować i brać przykład z naszych sąsiadów bo Warszawka nawet nie stała obok Pragi

52

Posty o potężnym Sergio Sztanga Busquetsie to jest cudo na poziomie Amigosow XD

0

@Prezes_sycylijczyk jak kupisz to dostaniesz 10 paczek gratis

0

@Rust_Cohle iqos lub icon, świetna robota i działa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ddanioofcb jest kompletnie zbędny. Zwłaszcza, że błyskawicznie rozwija się Puig a w drużynie jest Roberto, busi czy Alenia

0

@kuz jest on nam tak zbędny że ja jeb...

0

@Coutinho007 skąd ten tekst i Aleni?

0

@Mesi12 idźmy drogą takich krajów jak Szwajcaria, która jest jednym wielkim kolektywem i aż dziw,że Polacy po tylu przyjęciach się wzajemnie nienawidzą

0

@Abominacja zobaczę sobie czy wyrwane z kontekstu jak często czy normalny żart

0

@FC1899Barca Neymar i De Bruyne 92, tak samo Lewy

0

@Survier Ajax, się też dałbym szansę

1

Jak nie odejdzie Suarez i kolejni amigosi to pierdziele tę całą rewolucję.

0

@patry295 projekt na chwilę. Za rok dwa Inter wróci do środku tabeli. Godin, handanovic, Young to tylko wierzchołek

1

@mrboom generalnie, fajny chłopak z ambicjami ale co z tego jak każdy wie, że więcej da Depay czy Ansu, którzy po prostu maja w sobie to coś. Mogliśmy kupić szybciej Trincao albo olać temat brajta i dać zadebiutować Konradowi albo więcej Collado

1

Uwazam ,że odejście Bamraita i Suareza jest kluczowe, ponieważ potrzeba świeżej krwii, skoro przyjdzie Depay, jest Trincao, Pedri i plejada gwiazd to trzeba kogoś pożegnać bo po prostu chłopaki się nie pogodzą

1

Bardzo bym chciał, żebym obudził się na godzinę przed pierwszym meczem ligowym i zobaczył Franka z Rykim i Pedrim którzy dogrywają Komarówka, młodemu Neymarowi i odpadzie Mourinho, bardzo bym chciał

1

@NeroTFP Iniesta, Cristiano, Zidane.
Zidane każdy widzi w najlepszych na świecie ale w Europie już niekoniecznie :D
Dalej pewnie, Cruyff, Xavi, Puskas, Bicon, Ramos

0

@Witam hehe, jedna nogą mówisz xd

2

@Mathew86 nie bierzmy Gino, ale nie wymagajmy wyników potem bo głąba się Thiago chcę

1

@OsehShalom uczymy się na błędach

0

@TheNekro94 jakie zalety i minusy?

0

@Coutinho007 środek pola odżyjecj ak skrzydłowi wrócą na swoje miejsce. Co do Thiago to uwielbiam gs i jego styl, ale jednak z kontuzjami problem ma w przynajmniej cała karierę go męczyły, CR to nie jest i zestarzeje się normalnie jak większość Hiszpanów. Skończy się tak, że w wieku 33 lat będzie z gorszej formie i będzie zarabiał 15 milionów i będzie ta sama sytuacja co tersz, z resztą chcemy drabinkę płac zmniejszyć i transfer Hiszpana w tym nie pomoże, holendra też średnio, ale jednak box to box z lepszą techniką od Vidala też jest Mike widziany;)

0

@Zirike myślę, że zaraz zacznie się gra o kontrakt i mbappe rocznego rozdarcia a futbolem nie przetrwa bo tak to się skończy jak stanie na głowie

1

@BarcaInfo kupno Thiago to ch nie interes.
Zarabia teraz 12 ima 29 lat. Dadzą mu kontrakt na 3-4 i 15 milionów i kto ci potem starego Hiszpana weźmie?
Nie popelnisjmy tych samych błędów

1

@Mixtape nie kupią Mbappe,nie wierzę w ten transfer. Póki Mbappe nie wygra ligi mistrzów z PSG to nigdzie go nie puszczą, a jeżeli to kwota może oscylować w granicy 500 milionów euro, tygodniówka Mbappe to jeszcze większy kosmos. Nawet Real nie będzie w stanie tego transferu udźwignąć. Kupno Mbappe przez Real to też kupno przez PSG kolejnego kozaka a niestety z BVB prędzej czy później będzie musiał odejść Sancho, no i miej w swojej opiece Fatiego

2

@Don-Corleone jak się czujesz przyjacielu, jak zdrowie? Co u rodziny? Znikasz i się pojawiasz kumplu tak różnie, że aż idzie tęsknić za twoją orginalna pisownia;)

1

@Coutinho007 Gaya, Grimaldo, Cucu i pewnie pary przed sympatycznym rajdowcem z prawem jazdy w wieku 31 lat

0

@Suzu Roma xD Memfis też pewnie śmiechnal

2

@busquets5 a kto miał grać? Roberto na LS.
Nie pamiętacie jak było? Średni Perez musiał grać bo kontuzję miał każdy z przodu poza Griezmanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?