1

Bzdura z tym zetnie możemy transferów robić, akurat księgowych to my mamy kreatywnych i dobrych ;D

0

@aleksande_r zostanie 8 bo Brait albo odejdzie albo przestanie się szybko liczyć, Pedri będzie grywał w Barcy B, albo rzeczywiście będzie 2-3 do zmiany;)

0

@kulka nic nie odwalił z transferem Neymara. Potwierdzili tylko,że w biurze był Bartomeu i kalafior ;)

1

@Kettger jutro pogadamy!

0

@Rewolucja123 panie rewolucja, pan wiesz, że za Valverde to nie za Koeman, bo na razie wszystko wskazuje na to że fizyka u Waldka popsuła Cou i Dembele

1

@student97r między nami, nie chcę żeby Leo był naszym kluczowym zawodnikiem bo powinniśmy się odciąć od tego bo zbyt dużo nam zabiera i powoli coraz mniej daje. Na prawdę to był dobry czas żeby podać sobie ręce

1

@norbi77 u mnie rano kobietka moja mi pudełko przywiezie, aż miło jest spać!

0

@osa91 Cou grający w pomocy a w drugim zdaniu Messi i Pedri na 10 xD

0

@TylkoBarca7273 a się śmiali że mnie godzinę temu że się radio Katalonia powołałem;D

0

@student97r nawet w pierwszej połowie Dembele, Pedri czy Griezman nie szukali na siłę Leo

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiektywnyKibic121 czy to był Janiama?

0

@culesjasiules CR to dosyć poważne źródło i właśnie na grupie ktoś wrzucił na FB

50

Memphis Depay przenosi się do Barcelony! [Catalunya Ràdio]

2

@Comentateiro byku, aligatory nie jedzą ludzi bo by umarły. Zbyt słoni dla nich jesteśmy, raczej byś szybko noge Leo wypluł. Krokodyl to co innego

0

@LuisSalvano myślę, że bardzo ciężko się używa zwinnych zawodników ponieważ ciężko wyczuć każdego indywidualnie, ale gdy się zwolni i skorzysta w dobrym momencie z prawego drążka to idzie z każdej sytuacji wyjść i zabawa jest przednia.
2013 wspominam średnio a przegrałem chyba najwięcej godzin w to, podobał mi się Gameplay 2012:)

1

@Hubert98 jak masz pc albo ps to zabawa na długie godziny bo możesz wszystko, dodanie każdej ligi na świecie to bułka z masłem. Pare łatek i na prawdę można się uzależnić

1

@Kettger z godzinkę temu już namawiałem ludzi na zakup, niech się społeczność rozwija!

1

@l0Messini absolutnie nie;)

3

@MesQueUnClub96 zgadzam się, ale jak mówiłem kwestia nauki, trzeba pare rzeczy opanować i idzie grać w sposób lekki

4

@Hubert98 @PatrychoO
Jasne, ale kompletnie nie patrzę na gre przez internet. To nie moja bajka, gram tylko na konsole i tam się bawię. My club też potrafi być fajny bo sama gra z kimś to jest zabawa o wiele lepsza niż w Fifie;)

0

@Zieliniak ręką na przelewie jest, czekają na Suareza

9

Jako,że jutro premiera E Football Professional Evolution Soccer 2021: Season Update

To zachęcam wszystkich fifaczy, ludzi którzy nie wiedzą który tytuł wybrać na chociaż przetestowanie naprawdę bardzo dobrej gry.
Sam porzuciłem tytuł na koszt Fify w którą nie gram od pół roku i po początkowym zniechęceniu ,gram gdy tylko mam czas w PESA.
Sama gra kosztuję około 100 złotych czyli na prawdę mało jak na nową grę, oczywiście opiera się ona w wysokim procencie na PESie 2020 ale na moje oko gra się jeszcze niezestarzała.

Do PESA trzeba dać sobie czas i sporo czasu poświęcić na warsztat, ale gdy ktoś ma ochotę na prawdziwą piłkę nożną w TV to polecam albo mecz albo PES bo wrażenia są często podobne. Nie latasz tam skrzydłowymi i nakastnikami jak Sonic ale masz mózg i z niego musisz korzystać, żeby rozklejac rywali. Zachęcam bo cena jest okazyjna.

Ps. W Pro Evo mamy orginalna Barcę i praktycznie każdy ma twarz że skanów.;)

0

@arasz1819 przecież Ronaldo nikt od malp nigdy nie wyzywał

0

@KrystianR w domu również bałbym się trzymać takie pieniądze, jeżeli byka by szansa ubezpieczyć taki majątek na wypadek kradzieży lub pożarów itp to trzymałbym w domu w ogromnej tajemnicy i pewnie zamontowałbyn jakiś szereg systemów ochronnych. Ciężko orzech do zagryzienia. Zawszę jest opcja ucieczki do bogatych krajów i takich na prawdę stabilnych. Szwajcaria, Norwegia, USA (Choć trochę mniej)
I przeprowadzenie się w miejsca luksusowe, strzeżone w których nikt nie ma prawa Ci krzywdy zrobić

1

@Rothan1 też bardzo fajnie, trochę lubię sobie pokój dekorować głupotami z zagranicy stąd moje wydatki;)

0

@KrystianR nie wiem jak to jest na dzisiejszy stan, ale na prawdę nie ma banku w którym bardzo bezpiecznie można trzymać takie pieniądze?

2

@pazio23 akurat byłem w czwartek na wycieczce, co chcesz wiedzieć to wal śmiało.
Ja proponuję poświęcić 200-400 albo i 500 złotych na korony, bo jednak warto zaopatrzyć się w bozkov, apsynt, maści na konopii i warto nskupywac rzeczy których u nas nie ma. Samo miasto jest PRZEPIĘKNE, zjada pod każdym względem Warszawę, polecam zwiedzić stare miasto i dzielnice żydowskie. Kościoły to jakaś bajka i prawdziwa sztuka. Euro bym nie płacił bo przelicznik może być okrutny

0

@Maker0 piszę o tym od półtora roku i w końcu ludzie to widzą

1

@umtiti skrzydłowy prowadzący piłkę lewą a strzelający prawą to skarb. Bałbym się grać przeciwko jemu, wielki talent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?